MojAndroid

Motorola moto g6 plus je jedným z najlepších telefónov strednej triedy. Ponúka excelentný pomer ceny a výkonu, no ukrýva v sebe toho oveľa viac ako sa na prvý pohľad zdá. V sérii 10 dní s Motorolou moto g6 plus si postupne predstavíme jej najväčšie výhody. Jednou z nich je aj vynikajúca výdrž batérie, vďaka ktorej váš telefón nikdy nesklame.

Predchádzajúce časti seriálu 10 dní s Motorola moto g6 plus:

Náš tip
10 dní s Motorolou moto g6 plus: Luxusný dizajn za polovičnú cenu [1. časť]

Náš tip
10 dní s Motorola moto g6 plus: Perfektne odladený systém bez zbytočností [2. časť]

Náš tip
10 dní s Motorola moto g6 plus: Skener odtlačkov plný užitočných funkcií [3. časť]

Náš tip
10 dní s Motorola moto g6 plus: Veľký displej ideálny na multimédia [4. časť]

Náš tip
10 dní s Motorola moto g6 plus: Výkon, ktorý vás vždy podrží [5. časť]

Náš tip
10 dní s Motorola moto g6 plus: Nadštandardná pamäť pre najnáročnejších [6. časť]

Náš tip
Motorola moto g6 plus: Najlepším stúpa na päty | RECENZIA

Skvelá výdrž aj pre tých najnáročnejších

Rad smartfónov moto g je už notoricky známy svojou spoľahlivosťou. Okrem solídnej konštrukcie, výkonu a softvéru tak už tradične disponuje aj výbornou výdržou batérie. To platí aj o najnovšom modeli Motorola moto g6 plus. Telefón prichádza s batériou s kapacitou 3200 mAh, čo už je samo o sebe veľmi slušné číslo. Ak k tomu prirátame menej náročný hardvér a výborne odladený softvér, dostaneme vynikajúcu kombináciu.

Náš tip
Chorvátsko s moto g6 plus: Ako fotí Motorola moto g6 plus | FOTOmánia

Vo všeobecnosti platí, že moto g6 plus vám na jedno nabitie bez problémov vydrží aj počas náročnejšieho dňa. Naopak, ak budete telefón používať vo víkendovom režime a viac sa budete venovať reálnemu svetu, telefón na jedno nabitie zvládne aj celé dva dni. Čo sa týka času zapnutého displeja (SoT), s telefónom dokážete pri bežnom používaní atakovať hranicu 6 hodín, čo je skutočný nadštandard.

Rýchla nabíjačka Turbo Charge ako štandard v balení

Aby toho nebolo málo, Motorola moto g6 plus okrem skvelej výdrže batérie ponúka aj rýchle nabíjanie, a to s nabíjačkou, ktorú nájdete priamo v balení. S nabíjačkou Turbo Charge nabijete moto g6 plus z 0 % na 100 % za približne hodinu a trištvrte (v našom teste za 1:47 hod), čo je veľmi dobrý výsledok. Kompletné časy dobíjania vyzerajú nasledovne:

  • 15 minút – 20 %
  • 30 minút – 39 %
  • 45 minút – 57 %
  • 60 minút – 74 %
  • celkové nabitie – 1:47 hod
Náš tip
Vyberáme príslušenstvo pre smartfón Motorola moto g6 plus

Vďaka takémuto rýchlemu nabíjaniu máte pri používaní oveľa väčšiu voľnosť. Ak ste v núdzi a telefón sa vám už celkom vybíja, stačí ho dať na nabíjačku na 10-20 minút a vy s ním viete plnohodnotne fungovať hneď niekoľko hodín. Zároveň ak potrebujete plné nabitie, nemusíte čakať niekoľko hodín a zbytočne sa tým obmedzovať. Táto funkcia je o to zaujímavejšia, že rýchle nabíjanie v tejto triede zariadení nie je vôbec štandardom a používateľom tak poskytuje komfort, ktorý je inak synonymom pre oveľa drahšie smartfóny.

Náš tip
Koľko stojí oprava displeja Motoroly moto g6 Plus | SERVIS

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Motorola.

24.7.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+