MojAndroid

Motorola moto g6 plus je jedným z najlepších telefónov strednej triedy. Ponúka excelentný pomer ceny a výkonu, no ukrýva v sebe toho oveľa viac ako sa na prvý pohľad zdá. V sérii 10 dní s Motorolou moto g6 plus si postupne predstavíme jej najväčšie výhody. Sem patrí aj nadštandardný výkon, vďaka ktorému je zabezpečený celkový vynikajúci používateľský zážitok.

Predchádzajúce časti seriálu 10 dní s Motorola moto g6 plus:

Náš tip
10 dní s Motorolou moto g6 plus: Luxusný dizajn za polovičnú cenu [1. časť]

Náš tip
10 dní s Motorola moto g6 plus: Perfektne odladený systém bez zbytočností [2. časť]

Náš tip
10 dní s Motorola moto g6 plus: Skener odtlačkov plný užitočných funkcií [3. časť]

Náš tip
10 dní s Motorola moto g6 plus: Veľký displej ideálny na multimédia [4. časť]

Náš tip
10 dní s Motorola moto g6 plus: Výkon, ktorý vás vždy podrží [5. časť]

Náš tip
Motorola moto g6 plus: Najlepším stúpa na päty | RECENZIA

Skvelá pamäťová výbava

Motorola moto g6 plus svojou pamäťovou výbavou poteší skutočne každého. U nás sa predáva vo verzii so 4 GB RAM a 64 GB vnútornej pamäte, čo je výbava, ktorá je aj dnes typická pre množstvo vlajkových lodí.

Vďaka tomu sa naozaj nemusíte obávať toho, že by vám telefón na niečo nestačil. Aj pri náročnejších aplikáciách je 4 GB RAM viac než dosť. Okrem toho vám táto kapacita poslúži aj pri náročnejšom multitaskingu. Prepínanie medzi viacerými aplikáciami tak už nebude viac žiaden problém. Zároveň vám RAM bude stačiť aj na náročnejšie hry, takže nedostatku pamäte sa skutočne nemusíte obávať.

Náš tip
Vyberáme príslušenstvo pre smartfón Motorola moto g6 plus

Bohaté úložisko aj možnosti rozšírenia

Veľkou výhodou smartfónu Motorola moto g6 plus je vnútorná pamäť s kapacitou 64 GB, ktorá je v tejto triede vysokým nadštandardom. Nie je to tak dávno, čo sa majitelia smartfónov s cenou do 300 EUR museli uskromniť so 16GB pamäťou. Motorola moto g6 plus však svojou vnútornou pamäťou poteší aj skutočne náročných používateľov. Zmestí sa vám sem množstvo fotografií, videí, ale aj hier a ďalšieho obsahu.

Náš tip
Chorvátsko s moto g6 plus: Ako fotí Motorola moto g6 plus | FOTOmánia

Ak by vám ale náhodou ani táto bohatá pamäť nestačila, Motorola má pre vás skvelé riešenie. Rovnako ako jej predchodcovia, aj moto g6 plus ponúka plnohodnotný slot na microSD kartu spolu s dvomi slotmi na SIM karty. Súčasne tak môžete používať dve SIM-ky a aj pamäťovú kartu, čo je funkcia, ktorá je dnes absolútnou raritou, no pritom po nej mnohí používatelia skutočne túžia. V smartfóne moto g6 plus môžete použiť pamäťovú kartu s kapacitou až do 256 GB, takže budete mať priestor na skutočne veľké množstvo obsahu.

Náš tip
Koľko stojí oprava displeja Motoroly moto g6 Plus | SERVIS

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Motorola.

23.7.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+