MojAndroid

Záchodovky sú späť,  a to vo svojej 5. časti. Aj v novom roku vám budeme prinášať dávku zaujímavých hier, ktorými si môžete spríjemniť svoje posedenie na záchode. Chvíle, ktoré trávite na toalete už nebudú také nudné. Pohodlne sa tak usaďte, začíname!

99 Bricks Wizard Academy

Provu hrou v našom dnešnom výbere bude staviteľský titul 99 Bricks Wizard Academy inšpirovaný legendárnym Tetrisom. Na pochopenie jednoduchá hra, v ktorej bude vašim cieľom postaviť čo najvyššiu vežu tak, aby sa následne nezrútila, ale nebude taká ľahká, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Okrem rovnomerných telies vám totiž budú padať aj kocky v tvare písmena L. resp. T, ktoré môžu poriadne skomplikovať vašu výstavbu. Proti vám budú stáť aj mágovia Harry Hawk a Big Harry, ktorý sa pomocou kúziel pokúsia zhodiť vašu vežu. Vy tomu musíte zabrániť. Zákony fyziky ale neoklamete ani v tomto prípade, a preto sa radšej spoliehajte na vlastnú šikovnosť a logické zmýšľanie. Len tak môžete v tomto nekonečnom titule dôjsť skutočne ďaleko. Hra je k dispozícii v Obchode Google Play celkom zdarma.

bricks bricks2

Verzia: 2.5.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.5.0
Aktuálna cena: Zdarma

FIFA 15 Ultimate Team

Vedeli ste o tom, že na záchode sa dá aj športovať? A hrať môžete kľudne aj futbal. Legendárny titul FIFA pritom zrejme nemusím ani menej skúseným hráčom nijak extra predstavovať. Ide totižto hádam o jeden z najkvalitnejších futbalových simulátorov, nie len pre mobilné platformy, ale aj na desktopy. Vo svojej verzii Ultimate Team navyše ponúka viac ako 500 licencovaných tímov, z ktorých môžete získať hráčov a celkovo až 10 000 futbalistov, od menej kvalitných, až po svetové hviezdy. Čaká na vás tiež množstvo svetových líg, ako Premier League, La liga, či Bundesliga. Hru robia unikátnym nie len sezóny, ktoré môžete odohrať, ale tiež rôzne mini turnaje, ktoré vám môžu priniesť slušné finančné výhry a  nový impulz do tímu.  Reálnymi sú pritom aj zmluvy, ktoré musíte s jednotlivými hráčmi a realizačným tímom obnovovať, inak o nich môžete prísť. Hráči nemajú ani nekonečnú energiu a ak im ju nebudete pravidelne dopĺňať, ľahko môže prísť k ich následnému zraneniu. FIFA 15 Ultimate Team je k dispozícii v Obchode Google Play celkom zdarma, no všetky jej výhody si bezplatne neužijete. Obsahuje totiž in-app nákupy do celkovej výšky až 100 USD, pričom možné je zakúpiť aj FIFA doláre. Za tie môžete následne nakupovať balíčky s hráčmi.

fifa fifa2

Smash Hit

Táto hra už síce nepatrí k najnovším, no na dlhé posedenie na toalete je ako stvorená. Principiálne je totiž veľmi jednoduchá a na jej hranie vám postačia pohotové reakcie. Kovovými guľôčkami totiž budete rozbíjať sklenené predmety, ktoré po ceste budete míňať. Ak sa vám to nepodarí, môžete do nich nabúrať, pričom stratíte veľkú časť zásob guľôčok a hra sa môže skončiť skôr, ako sa začala. Guľôčky ale nebudete len míňať. Po ceste ich môžete jednoducho dopĺňať zbieraním balíčkov s guľôčkami, resp. ďalšími špeciálnymi vylepšeniami. Jedným z nich môže byť spŕška nábojov jedinou strelou, či spomalenie času. To oceníte predovšetkým vo vyšších leveloch, kedy ude hra už nebezpečne rýchla.

smash smash2

Verzia: 1.4.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.0
Aktuálna cena: Zdarma

Temple Run

Hra, pri ktorej môžete prísť ľahko o nervy, no rovnako môže zabaviť na dlhší čas strávený na záchode. Nekonečná behačka sľubuje zaujímavý príbeh a možnosti. Po ceste budete zbierať zlaté mince, ktoré môžete následne vymieňať za vylepšenia rôznych charakterov. Nebudete ale len behať. Rovnako tak budete musieť preskakovať ponad rokliny, spúšťať sa po povrazoch, či podliezať tunely a spadnuté stromy. Dávajte si však pozor na nárazy, ktoré vás môžu prinajlepšom spomaliť a prinajhoršom úplne zastaviť. Nasledovať bude smrť v zuboch príšery, ktorá sa vás po celý čas snaží dolapiť. V momente, keď sa jej to podarí, hra končí. Pokračovať v nej môžete použitím kľúča, ktorých ale veľa nezískate. Nové “preteky” tak začnete od nuly na svojom konci.

temple temple2

Verzia: 1.6.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6.4
Aktuálna cena: Zdarma

Doodle Jump

Po tvorení veže a behačke tu máme aj skákačku, a to jednu z najobľúbenejších v Obchode Google Play. Doodle Jump pritom bola donedávna vo svojej platenej verzii, vývojári z Lima Sky LLC sa ale rozhodli sprístupniť ju pre všetkých – samozrejme, nie v jej plnej verzii. Základný princíp ale ostáva nezmenený, aj tu budete so svojou príšerkou preskakovať z platformy na platfrormu, pričom cieľom je dostať sa čo najvyššie. Brániť sa vám v tom bude snažiť viacero príšer, ale aj UFO, či nebezpečné čierne diery. Hrať môžete hneď v niekoľkých svetoch – Ninja, vesmír, džungľa, futbal, pod vodou, sneh, halloween, Veľká noc, piráti a zamrznutý ľad. O nedostatočnú prispôsobiteľnosť sa tak obávať rozhodne nemusíte – hra sa prispôsobí všetkým vašim požiadavkám.

doodle doodle2

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

23.1.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+