MojAndroid

Však to poznáte. Svoj smartfón si dnes so sebou berieme naozaj všade, pričom toaleta nie je vôbec výnimkou. Jednoduché hry nám spríjemňujú dlhšie chvíle strávené na záchode a často nám náš pobyt aj nechtiac predĺžia. V prvej časti nášho seriálu Záchodovky #1 sme vám predstavili 5 jednoduchých hier, ktoré na WC hrávame najčastejšie. V druhej časti tohto seriálu sme priniesli znova päticu zaujímavých Android hier a dnes si v 3. časti seriálu Záchodovky predstavíme opäť 5 titulov, ktoré vám môžu spríjemniť vaše…dlhé chvíle na záchode :-)

Toilet & Bathroom Rush

Zaujímavá Android hra Toilet & Bathroom Rush je už podľa názvu predurčená na záchodové posedenie. Ide o sériu minihier, ktorými si budete trénovať postreh a rýchlosť vašich reakcií, pričom je aj celé prostredie hry situované do toaliet a kúpelní. Samozrejme, titul tohto žánru nie je vhodný na hranie pri obede :-)


Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Sumico

Pre cvičenie logiky a matematických zručností je vhodnou hra s názvom Sumico. Jej princíp je jednoduchý a pochopí ho hráč každého veku. V hre máte k dispozícii niekoľko typov zadaní a vždy súperíte aj s časom. Sumico je v obchode Play dostupné bezplatne, stiahnuť si ho môžete pomocou odkazu nižšie.


Verzia: 1.1.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.6
Aktuálna cena: Zdarma

Canabalt HD

Hra s názvom Canabalt HD je prvým (a jediným) plateným titulom v dnešnom výbere. Ide o jednoduchú oddychovku, v ktorej je vašou úlohou dobehnúť čo najďalej po strechách domov, pričom sa musíte vyhýbať medzerám, prekážkam, či otvorom v budovách, ktoré pre vás môžu znamenať koniec hry. 8-bitová grafika a perfektné soundtracky sú len zlomkom toho, čo vám tento titul ponúka, a tak zaň neváhajte zaplatiť tých pár drobných.

Verzia: 3.0
Aktuálna cena: 3,49 €
Verzia: 3.0
Aktuálna cena: 3,49 €

Star Wars: Commander

Aby sme v našom výbere pokryli väčšiu časť žánrov, tak vám odporúčame aj hru s názvom Star Wars: Commander. Ide o stratégiu s pekne spracovanou grafikou, ktorá vo svojom hernom princípe ponúka aj arkádové prvky a rôzne misie, ktoré vám spríjemnia dlhšie chvíle na toalete. Tento titul je v obchode Play dostupný bezplatne.

Verzia: 5.2.0.10309
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.2.0.10309
Aktuálna cena: Zdarma

Run Forrest Run

Klasická behačka získala v hre s názvom Run Forrest Run nové spracovanie. Pekná grafika a jednoduchosť hry ju predurčujú pre hranie v akejkoľvek situácii, pričom je tento titul vhodný pre každý typ hráča a bez problémov zabaví aj menších súrodencov alebo vaše deti.

Verzia: 1.5.4
Aktuálna cena: Zdarma
3.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+