MojAndroid

Smartfóny a tablety sa stali neoddeliteľnou súčasťou našich dní. Berieme si ich so sebou naozaj všade a situácia, kedy ideme na WC nie je výnimkou (dokazuje to aj táto analýza). To nás motivovalo k vytvoreniu nového seriálu s príznačným názvom – Záchodovky. V jeho prvej časti vám prinášame tipy na zaujímavé Android hry, ktoré vám spestria váš dlhší pobyt na záchode. Pri výbere hier sme brali do úvahy iba jeden parameter – aby hry boli jednoduché a nie napínavé. Aby sme vám náhodou nevyvolali zápchu stresom. Tento článok berte s humorom – ide o jeho prvú a možno aj poslednú časť. Ak poznáte ďalšie zaujímavé hry, bez ktorých si svoj pobyt na WC neviete predstaviť, napíšte nám do komentárov pod tento článok, nech si dlhé chvíle na WC spríjemníme aj my :-)

Hill Climb Racing

Jednoduchá, no veľmi návyková Android hra si získala popularitu najmä medzi mladými. 2D preteky majú svoje čaro a v spojení s peknou grafikou vás táto hra nadchne aj na dlhšiu dobu. Dostupná je bezplatne, takže neváhajte a sťahujte pomocou odkazu nižšie.

Hill-Climb-Racing

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Dots: A Game About Connecting

Veľmi pekne spracovanou je aj hra s názvom Dots. Ide o logickú hru, kde spájate guľôčky rovnakej farby. Hra však ponúka niekoľko herných módov, takže vás zabaví vždy, keď ju spustíte. Základné módy sú dostupné bezplatne, za ďalšie si budete musieť priplatiť. Nižšie nájdete rovnako odkaz na obchod Play.

Dots-apk-v1.03-

Verzia: 2.4.7
Pôvodná cena: 4,49 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.4.7
Pôvodná cena: 4,49 €
Aktuálna cena: Zdarma

7×7 – Best Color Strategy Game

Hra s názvom 7×7 je podobná titulu Dots. Jej základom sú tentokrát však farebné štvorce, ktoré musíte spájať najmenej do trojíc, aby ste ich vymazali z obrazovky. Jednoduchá hra v sebe skrýva hlbší logický charakter, no na chvíľu strávenú na WC je ideálna. Dostupná je bezplatne.

 7X7-feature

Verzia: 1.6.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6.0
Aktuálna cena: Zdarma

2048

Titul 2048 má už dni svojej najväčšej slávy za sebou, no aj tak patrí medzi najpopulárnejšie hry súčastnosti. Jeho princíp je naozaj jednoduchý – spájate políčka s rovnakou hodnotou. Ak ste tejto hre ešte nepodľahli, určite ju aspoň vyskúšajte.

unnamed

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Dumb Ways To Die

Hra s názvom Dumb Ways To Die bola dlho dostupná len na iOS zariadeniach, kde si vybudovala silnú fanúšikovskú základňu. Preto nás veľmi potešilo, keď sa dostala aj do obchodu Play. Hoci ponúka kreslenú grafiku, má dosť morbídny podtón, takže ju odporúčame len starším používateľom.

metro-trains-dumb-ways-to-die-600-12370

3.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+