MojAndroid

Populárna to-do aplikácia Wunderlist dnes dostala veľkú aktualizáciu s novým dizajnom aj funkciami. Nový dizajn prináša čistejšie a prehľadnejšie prostredie, ktoré prináša aj nové tlačidlá pre pridanie novej úlohy či zoznamu, a čo je najdôležitejšie, developeri do aplikácie pridali aj možnosť zoskupenia úloh do zložiek. Najnovšia verzia aplikácie pre Android prináša samozrejme Material dizajn, zatiaľ čo aplikácia pre iPhone má novinku v podobe funkcie Quick Add. 

wunderlistandroid.0

Wunderlist prináša okrem redizajnu mobilných aplikácií aj zmenu svojej webstránky, ktorá je výborným doplnkom k mobilným titulom. Svoje poznámky tak môžete spravovať z mobilu aj PC. Ak túto aplikáciu nepoznáte, tak vedzte, že je dostupná bezplatne a mnohí odborníci ju považujú za jeden z najlepších titulov svojej kategórie. Nový Wunderlist si môžete aktualizovať či stiahnuť priamo vo svojom mobilnom zariadení, prípadne kliknutím na nižšie uvedený odkaz.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

13.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+