MojAndroid

Pred niekoľkými týždňami sme vám priniesli informáciu o tom, že služba WhatsApp konečne umožnila posielanie akýchkoľvek typov súborov. Táto novinka bola dlho očakávaná a požadovaná mnohými používateľmi. Až doteraz ale bola funkcia k dispozícii iba pre používateľov beta verzie aplikácie. Teraz sa ale dostáva aj do stabilnej verzie a využijú ju tak stovky miliónov ľudí po celom svete.

Náš tip
Tieto dva užitočné triky z vás spravia majstra WhatsAppu! | NÁVOD

Už nie iba dokumenty a fotky

Vďaka univerzálnej podpore posielania súborov sa z aplikácie WhatsApp stane opäť o čosi užitočnejšia služba. Vďaka tomu, že WhatsApp je oficiálne podporovaný aj na počítačoch, si takto môžete bez problémov preposielať dokumenty, PDF súbory, tabuľky, prezentácie a rôzne ďalšie súbory, ktoré ste naučení posielať napríklad cez Facebook Messenger či iné komunikačné platformy.

WhatsApp Status

Nezabudnite na dátový limit

Samozrejme, posielanie súborov je limitované ich veľkosťou. V systéme iOS je to 128 MB, na Androide 100 MB a pri posielaní súborov cez webové prostredie je to 64 MB. Aj tak je ale nová funkcia vítaná. Ako obyčajne, aj teraz je novinka uvoľňovaná postupne, takže ak ešte nemáte k dispozícii aktualizáciu v obchode Play, stačí chvíľu počkať.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Reddit via XDA

14.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+