MojAndroid

Waze a Warner Bros sa spojili, aby vám priniesli unikátny zážitok a spríjemnili každodenné dochádzanie. Waze totiž v týchto dňoch získal Batman tému, kde si môžete vybrať či budete Batman alebo Riddler (Hádankár), upozornila PhoneArena. Táto akcia je krátkodobá, potrvá len do konca októbra.

Waze Batman
Takto si aktivujete jadzu s Batmanom

Už dnes môžete byť Batman a mať svoj vlastný Batmobil s navigáciou Waze

Waze vám umožní nastaviť si hlasovú navigáciu na hlas Batmana alebo Riddlera. Hlasy sú dabované v angličtine, španielčine alebo portugalčine. V angličtine ich nadaboval Kevin Conroy (Batman) a Wally Winger ako Riddler. Ak ste fanúšikom DC univerza, tieto novinky vás určite potešia.

To nie je všetko, Waze v spolupráci so Spotify vytvoril aj hudobný playlist, ktorý vás ráno na ceste do práce dostane do nálady superhrdinu. Používatelia Waze-u môžu teraz po pripojení so Spotify počúvať Superhrdinský alebo Super-zlodušský playlist počas jazdy. Ak ich chcete nájsť, musíte vyhľadať frázy “Drive with Batman” alebo “Drive with Riddler” v Spotify.

Okrem hlasu Batmana či Hádankára máte možnosť nastaviť si ich aj ako vašu ikonku (náladu). Vyberte si svoju stranu, chcete byť zloduch alebo superhrdina? Čo tak kombinácia? Áno, máte možnosť zvoliť si hlas Batmana, ale ikonku auta Hádankára. Správne, vaše auto si môžete zmeniť aj na Batmobil.

Náš tip
Spotify konečne prináša optimalizované prostredie pre tablety a Chromebooky

4.9.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+