MojAndroid

Aktualizácia 2.11.2012

Dnes sme vyhodnotili súťaž s videom “10 vecí, ktoré robí správny Android fanúšik.” Všetkým čitateľom ďakujeme za tipy, prišlo nám ich viac ako 1,100. Po vytriedení duplikátnych odpovedí sme zo skoro 900 ľudí vyžrebovali jedného výhercu. Nový tablet Samsung Galaxy Tab 10.1 vyhráva Štefan Bočko. Srdečne gratulujeme.

Samsung Galaxy Tab 10.1

Dostali sme od vás veľmi veľa zaujímavých nápadov, ktoré sa veríme už čoskoro objavia v ďalšom pokračovaní videa “Čo robí správny Android fanúšik”.

 

Originálny článok 22.10.2012

 

Si aj ty správny Android fanúšik? Pozri si toto video a dozvieš sa viac :-)

 

Súťaž

MojAndoroid tím si pre vás pripravil prvé video, ktoré spomína 10 vecí pre správneho Android fanúšika. Pošlite nám vaše ďalšie tipy a môžete vyhrať nový Samsung Galaxy Tab 10.1. Možno práve váš tip sa objaví v našom ďalšom videu.

 

Pravidlá súťaže

  • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v zastúpení spoločnosti Ing. Michal Chabada Virtual studio
  • Prihlásenie do súťaže je možné pre všetkých užívateľov sociálnej siete Facebook, ktorí sa zapoja prostredníctvom externej aplikácie alebo vyplnením dotazníka na stránke MojAndroid.sk.
  • Každý užívateľ sa môže zapojiť iba raz. V prípade, že sa užívateľ zapojí viac krát, bude zo súťaže vylúčený.
  • Usporiadateľ si vyhradzuje právo vylúčiť zo súťaže falošné profily a profily, založené len za účelom získania výhry
  • Súťaž prebieha od 20.10.2012 do 31.10.2012
  • Zo všetkých zúčastnených bude na konci súťaže vyžrebovaný výherca hlavnej ceny tabletu „Samsung Galaxy Tab 10.1 GT-P7500“.
  • Výherca hlavnej ceny bude kontaktovaný po ukončení súťaže prostredníctvom emailu, ktorý zadal v aplikácii alebo vo formuláre na stránke MojAndroid.sk.
  • Výherca súhlasí s tým, že jeho meno môže byť zverejnené na web stránke usporiadateľa www.MojAndroid.sk

Podrobné Pravidlá súťaže

2.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+