MojAndroid

Elon Musk len nedávno dokončil akvizíciu sociálnej siete Twitter a okamžite sa rozhodol vykonať viaceré zmeny. Okrem tých personálnych priniesol niekoľko noviniek aj pre samotných používateľov tejto sociálnej siete. Podľa informácií na portáli gsmarena.com je teraz vo výhľade predplatné, ktoré by malo reklamy úplne obmedziť.

Twitter Blue a obmedzenie reklám

Jednou zo spomínaných noviniek pre používateľov je služba Twitter Blue. Vo vybraných krajinách ju môžu za 11 dolárov mesačne využívať používatelia Android a iOS zariadení a 8 dolárov za ňu zaplatia používatelia využívajúci webový prehliadač.

Twitter
Aplikácia Twitter | Zdroj: Engadget.com

Okrem iných užitočných funkcií ponúka aj obmedzenie reklám. Toto je obmedzenie však zredukuje iba polovicu reklám, čo prekáža určite viacerým používateľom.

Reklamy sa zobrazujú príliš často

Ako uviedol Elon Musk, reklamy sa zobrazujú príliš často a sú príliš dlhé. V tom vidí zásadný problém, ktorý sa bude riešiť v najbližších týždňoch. Okrem toho uverejnil príspevok, v ktorom ponúkol novú možnosť predplatného, ktoré by zabezpečilo úplne odstránenie reklám. Cena predplatného bude podľa zverejnených informácií určite vyššia, ako je to v prípade Twitter Blue, no aká bude jej konečná hranica zatiaľ známe nie je.

Okrem toho chce Twitter pre svojich používateľov do budúcnosti zatraktívniť jeho používanie a tak plánuje aj ďalšie vylepšenia. Najlepšie príspevky budú napríklad odporúčané aj používateľom z iných regiónov, dokonca bude existovať záložka For you a obľúbené príspevky si tak budete môcť ukladať práve sem.

X
X
Developer: X Corp.
Price: Free
  • X Screenshot
  • X Screenshot
  • X Screenshot
  • X Screenshot
  • X Screenshot
24.1.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+