MojAndroid

Oslavy na prelome rokov so sebou prinášajú aj možnosť popriať do nového roka všetko dobré vašim blízkym. Spomeňte si na svojich priateľov, s ktorými počas sviatkov nebudete osobne, alebo aj budete, ale chcete im zaželať aj formou správy. Ak to však chcete urobiť kreatívne a pútavo, pomôcť by vám mohol aj výber tých najlepších silvestrovských a novoročných textových správ.

Náš tip
Ako smartfónom fotiť silvestrovský ohňostroj? | Návod

TOP novoročné a silvestrovské SMS priania

Tak ako dnes starý rok padá, nech do Tvojho srdiečka šťastie sadá, zabudni na bolesť a starosti a preži ďalší rok v láske a radosti.

Nech sa starosť všetka zruší a nech vládne pokoj v duši. Čo bolelo nech sa zhojí, čo tešilo nech sa zdvojí. Aby boli v novom roku iba slzy šťastia v oku.

V novom roku veľa pohody, šťastné náhody, žiadne nehody, významné dohody, úsmevné príhody a ďalšie života výhody. To všetko praje …

Hviezdička na nebi svieti a deň za dňom neustále letí, do ďalšieho roka je už len krok, tak Vám želáme šťastný nový rok.

 

Náš tip
Roaming bude od 1. januára 2023 lacnejší

Želajme si v novom roku dobrých ľudí vždy po boku. Zdravia, lásky plný dom a spokojný život v ňom. Vôňa medu, ihličia, dobrôt plný stôl, atmosféra sviatočná, liek na každý bôľ.

Ďalší nový rok je tu zas, o rok zostarne každý z nás. Nech teda lepší bude o stokrát, nech stále má Ťa niekto rád.

novorocne priania
Zdroj: Pexels.com

Silvestrovský prípitok nech Ti je na úžitok, nech sa smútky, trápenia na radosti premenia. Nech Ťa bolesť nezraní, to je mojím želaním. Šťastný nový rok…

Nech nový rok splní tvoje tajné priania, anjeli nech tvoje cesty chránia a problémy nech sa ťa stránia.

Do nového roku veľa splnených snov Ti prajem. Nech Tvoje srdce pre vernú lásku denne bije a šťastie na duši Ti radostne žije. A aké predsavzatie do nového roku si treba dať? No predsa aspoň 24 hodín denne sa milo usmievať a radosť všetkým naokolo rozdávať.

Sú slová, ktoré nikdy nepovieme, sú lásky, ktoré nezískame, sú chvíle, na ktoré spomíname a sú priatelia, na ktorých nezabúdame. Šťastný nový rok.

Náš tip
TOP smartfóny roka 2023. Na toto všetko sa môžeme tešiť

Fujavicu šťastia, víchricu pohody, závej radosti, len malú vločku všedných starostí a hlavne lavínu zdravia a lásky v novom roku praje …

V novom roku kvapku smoly, lyžičku hrdosti, hrnček radosti, kotlík úspechu, jazierko peňazí, more šťastia, oceán lásky a celý vesmír zdravia želá …

Šťastný nový rok 2018, veľa lásky, zdravia, splnených snov a pracovných úspechov Ti zo srdca želá …

Dnes na liste v kalendári, prvý deň je v januári. Preto verný starým zvykom, pripájam sa k vinšovníkom a prajem Vám v novom roku úspech v každom žitia toku, veľa šťastia, zdravia veľa, všetko, čo si srdce želá.

Meníme rok, meníme sny, túžby, názory, požiadavky na život, meníme partnerov, ale nikdy nemeníme priateľov! Príjemné prežitie Silvestra a šťastný nový rok praje …

Nový rok je časom pre bilancovanie, prísľuby a odvážne stávky. Nový rok je však i časom tajných prianí, ktoré majú priniesť rodine tie najvzácnejšie dary. Nech teda nemáte nikdy na šťastie, zdravie, lásku a úspech núdzu a nech vám anjelik prinesie aj dostatok porozumenia a bystrého umu.

Hej, aj s Tebou sa starý rok nemaznal? Tak Ti želám, aby si bol v novom roku kráľ, mnoho nových vecí objavoval a ešte z nich aj iným rozdával.

Prajeme Vám, nech sa zažne láskou nehou srdce každé, nech ste všetci doma spolu, nech nechýba nik u stolu, nech prežijete všetky budúce dni v šťastí, vospolok, po celý nastávajúci rok! 

Zvítajme sa s novým rokom, v dobrej vôli, pohode, starosti nech idú bokom, odplavia sa po vode. S úprimnosťou svoje čaše dvíhame tiež vo zvyšok: nech je pevné zdravie Vaše, nech je šťastný nový rok! 

Silvestrovské a novoročné priania 2022

Silvestrovský prípitok nech Ti je na úžitok, nech sa smútky, trápenia na radosti premenia. Nech Ta bolesť nezraní, to je mojim želaním. Šťastný novy rok.

Nech nový rok splní Tvoje tajné priania
Nech anjeli tvoje cesty chránia
A problémy nech sa ťa stránia
Šťastlivý nový rok

V Novom roku ti želám 53 týždňov pohody, 365 dní šťastia, 8.760 hodín bez starostí, 525.600 minút zdravia a 31.536.000 sekúnd lásky

Nech zvony zvonia, nech sviece horia a čase cinkajú. Teraz keď ku šťastiu je len krok želám pekný Silvester a šťastný novy rok.

Meníme rok, meníme sny, túžby, názory, požiadavky na život, meníme partnerov, ale nikdy nemeníme priateľov! Príjemné prežitie Silvestra a šťastný nový rok praje …

Ďalší nový rok je tu zas
o rok zostarne každý z nás.
Nech teda lepší bude o stokrát,
nech stále má Ťa niekto rád

novorocne priania
Zdroj: Pexels.com

Fujavicu šťastia, víchricu pohody, závej radosti, len malú vločku všedných starostí a hlavne lavínu zdravia a lásky v novom roku praje …

Nech čerti od vás smolu odnesú, choroby nech stratia Vašu adresu. Veľké príjmy, malé dane, ostatného primerane. Počas celého roku všetko dobre praje…

Všetko krásne v novom roku, dobrých ľudí popri boku. Veľa šťastia, veľa zdravia, nech sa všetky plány zdaria.

Do nového roku veľa splnených snov Ti prajem. Nech Tvoje srdce pre vernú lásku denne bije a šťastie na duši Ti radostne žije. A aké predsavzatie do nového roku si treba dať? No predsa aspoň 24 hodín denne sa milo usmievať a radosť všetkým naokolo rozdávať.

Vtipné novoročné vinše

Keď sa budeš v noci báť,
skús si niečo pekné priať.
Tvoj anjelik o tom vie,
sud piva Ti prinesie.
Dáš si glga, príde slina,
nadrbeš sa ako sviňa.
PF 2020

Až Vám šampusový štupeľ trafí do oka, až Vás vyšetria a uznajú za cvoka.Až Vám bude od hlastu veľmi zle, až ohňostroj Vám pri zadku vybuchne. Potom priať šťastie Vám už neskoro bude, preto tak skoro Vám ho prajem a v kľude.

Na Nový rok o polnoci, nebudem ti na pomoci. Ak ťa trafí petarda, spraví z teba retarda. Ak si veľa vypiješ, aj zuby si vybiješ. Tak si veľký pozor daj, veľa zdravia si zaželaj. ……… “P.F. 2022”

Chcete sa na Silvestra pobaviť? Chcete byť veselí a pekne sťatí? Sme tu pre vás. Kat a jeho pomocníci.

Kopec šťastia v novom roku a veľa síl do rozkroku.

Ahoj láska, prajem ti šťastný a veselý nový rok a dúfam, že mi v ňom dáš konečne pokoj!

V novom roku ti neprajem vôbec nič, lebo si vôbec nič nezaslúžiš.

Keby tvoja ľavá noha bola Vianoce a pravá Silvester, chcel by som ťa navštíviť medzi sviatkami.

Až ťa studený pot zamrazí, či žeravá petarda zadok rozmrazí a budeš svätých okolo počuť hrať, tak ti bude neskoro šťastie priať. Preto zavčasu Šťastný nový rok.

V novom roku ti želám 53 týždňov pohody, 365 dní šťastia, 8 760 hodín bez starostí, 525 600 minút zdravia a 31 536 000 sekúnd lásky.

Želajme si v novom roku, dobrých ľudí vždy po boku. Zdravia, lásky plný dom a spokojný život v ňom. Vôňa medu, ihličia, dobrôt plný stôl, atmosféra sviatočná, liek na každý bôľ.

Až ťa šampusový štupeľ trafí do oka, až ťa vyšetria a uznajú za cvoka, až ti bude od chľastu veľmi zle, až ohňostroj ti v zadku vyprskne, bude neskoro ti šťastie priať, tak ti ho prajem teraz na stokrát.

Nech sa starosť všetka zruší a nech vládne pokoj v duši. Čo bolelo nech sa zhojí, čo tešilo nech sa zdvojí. Aby boli v novom roku iba slzy šťastia v oku.

Silvestrovský prípitok nech ti je na úžitok, nech sa smútky, trápenia na radosti premenia. Nech ťa bolesť nezraní, to je mojim želaním. Šťastný nový rok praje…

Tak ako dnes starý rok padá, nech do tvojho srdiečka šťastie sadá, zabudni na bolesť a starosti a preži ďalší rok v láske a radosti.

Vinšujem vám nový rok, aby vám odpadol z pece bok, z hrnca ucho, z gazdinej brucho a zo strechy rúra, aby ste v hrnci stále mali kura. Aby sa vám hrach rodil, aby som ja naň chodil. V komore dosť pálenky a samé krásne spomienky.

Posielam toľko pusiniek, koľko je v tvojom šampanskom bubliniek. Lásky, šťastia hodiny, v kruhu svojej rodiny. Želám aj šťastný nový rok, aby bol úspešný každý tvoj ďalší krok.

Letí striga na metle, nacenganá vo vetre. Navalená z piva, vína, nabúrala do komína. Žiadne mlieko, žiadne syry, len alkohol dodá sily. Šťastný nový rok.

V novom roku radosť v oku, úsmev v tvári, nech sa darí dôjsť vždy k cieľom v roku celom. Zdravia, šťastia veľa zo srdca ti želá…

Nech nový rok splní tvoje tajné priania, anjeli nech tvoje cesty chránia a problémy nech sa ťa stránia. Všetko dobré ti praje…

Fujavicu šťastia, víchricu pohody, závej radosti, len malú vločku všedných starostí a hlavne lavínu zdravia a lásky v novom roku praje…

Vinšujem vám všetko šťastie na deň roku nového; nech vás Pán Boh ochraňuje od všetkého smutného. V novom roku žiadne nehody, iba veselé príhody, doma veľa pohody, nepoznať žiadne nezhody a peňazí dostatok na hody. 

Tak ako dnes starý rok padá, nech do tvojho srdiečka šťastie sadá, zabudni na bolesť a starosti a preži ďaľší rok v láske a radosti.

Nech zvony zvonia, nech sviece horia a čaše cinkajú. Teraz, keď ku šťastiu je len krok, želám pekný Silvester a šťastný novy rok.

Dnes je prvý deň roka, prišli sme vám zavinšovať trocha, aby ste mali šťastia, zdravia stáleho a mešteka nikdy prázdneho!

V novom roku šťastia na každom kroku. K tomu veľa radosti, z vašich spoločných dní bez starostí. Nech vašim domom neustále rozlieha sa detský smiech. A aby každý mesiac priniesol vám kopec príjemných radôstiek.

Nech ťa láska stále hreje, nech ti nikdy smutno nie je. V novom roku nech ti zdravie slúži, nech máš vždy to, po čom túžiš.

Dnes na liste v kalendári prvý deň je v januári. Preto verný starým zvykom pripájam sa k vinšovníkom a prajem vák v novom roku úspech v každom žitia toku, veľa šťastia, zdravia veľa, všetko, čo si srdce želá.

Novoročné SMS a silvestrovské priania

Hodiny tíško tikajú, nový rok už vítajú. Prišiel teda správny čas, želajme si zas a zas, veľa šťastia, zdravia, lásky, nech je život bez prekážky.

Novoročný prípitok nech vám je na úžitok, nech Vám dodá veľa síl, aby Vás žiaľ neťažil. Nech vás bolesť nezraní – to je mojím želaním.

Do nového roka ti prajem 12 mesiacov bez choroby, 53 týždňov šťastia, 365 dní bez starostí, 8 760 hodín lásky, 525 600 minút pohody a 31 536 000 sekúnd jedinečných chvíľ.

Zlomil sa nám čas o hranu, starý rok zahoď za hlavu, neresti, trápenia, to je minulosť, bohatstvo a úspech, to je budúcnosť. PF 2019!

Až ti šampusový štupeľ trafí do oka, až ťa vyšetria a uznajú za cvoka, až ti bude od chľastu veľmi zle, až ohňostroj ti v zadku vyprskne, bude neskoro ti šťastie priať, tak ti ho prajem teraz na stokrát.

Nech čerti od vás smolu odnesú, choroby nech stratia vašu adresu, veľké príjmy, malé dane a ostatného primerane počas celého roku. Všetko dobré v novom roku!

Hej, aj s Tebou sa starý rok nemaznal? Tak Ti želám, aby si bol v novom roku kráľ, mnoho nových vecí objavoval a ešte z nich aj iným rozdával.

Dnes na liste v kalendári, prvý deň je v januári. Preto verný starým zvykom, pripájam sa k vinšovníkom a prajem Vám v novom roku úspech v každom žitia toku, veľa šťastia, zdravia veľa, všetko, čo si srdce želá.

Vinšujem vám nový rok, aby vám odpadol z pece bok, z hrnca ucho, z gazdinej brucho a zo strechy rúra, aby ste v hrnci stále mali kura. Aby sa vám hrach rodil, aby som ja naň chodil. V komore dosť pálenky a samé krásne spomienky.

Letí striga na metle, nacenganá vo vetre. Navalená z piva, vína, nabúrala do komína. Žiadne mlieko, žiadne syry, len alkohol dodá sily. Šťastný nový rok.

Želajme si v novom roku dobrých ľudí vždy po boku. Zdravia, lásky plný dom a spokojný život v ňom. Vôňa medu, ihličia, dobrôt plný stôl, atmosféra sviatočná, liek na každý bôľ.

Hviezdička na nebi svieti a deň za dňom neustále letí, do ďalšieho roka je už len krok, tak Vám želáme šťastný nový rok.

Tak ako dnes starý rok padá, nech do Tvojho srdiečka šťastie sadá, zabudni na bolesť a starosti a preži ďalší rok v láske a radosti.

Všetkým ktorých rada mám, zopár prianí posielam. Nech ste zdraví stále šťastní, nech Nový rok je prekrásny. Majte lásky veľmi veľa z úprimného srdca želá…

Zvítajme sa s novým rokom, v dobrej vôli, pohode, starosti nech idú bokom, odplavia sa po vode. S úprimnosťou svoje čaše dvíhame tiež vo zvyšok: nech je pevné zdravie vaše, nech je šťastný nový rok!

Sú slová, ktoré nikdy nepovieme, sú lásky, ktoré nezískame, sú chvíle, na ktoré spomíname a sú priatelia, na ktorých nezabúdame. Šťastný nový rok.

Vinšujem vám všetko šťastie na deň roku nového; nech vás Pán Boh ochraňuje od všetkého smutného. V novom roku žiadne nehody, iba veselé príhody, doma veľa pohody, nepoznať žiadne nezhody a peňazí dostatok na hody.

Posielam toľko pusiniek, koľko je v tvojom šampanskom bubliniek. Lásky, šťastia hodiny, v kruhu svojej rodiny. Želám aj šťastný nový rok, aby bol úspešný každý tvoj ďalší krok.

Novoročné priania v slovenskom jazyku

Sedem úspešných dní v každom týždni, 52 týždňov naplnených láskou, 12 mesiacov pevného zdravia a šťastia po celý rok želá…

Posielam toľko pusiniek, koľko je v tvojom šampanskom bubliniek. Lásky, šťastia hodiny, v kruhu svojej rodiny. Želám aj šťastný nový rok, aby bol úspešný každý tvoj ďalší krok.

Silvestrovský prípitok nech Ti je na úžitok, nech sa smútky, trápenia, na radosť premenia. Nech Ťa bolesť nezraní, to je mojím želaním. Šťastný nový rok.

Keď sa budeš v noci báť,
skús si niečo pekné priať.
Tvoj anjelik o tom vie,
sud piva Ti prinesie.
Dáš si glga, príde slina,
nadrbeš sa ako sviňa.
PF 2020

Dneska je prvý deň roku,
prišli sme vám zavinšovať trochu,
aby ste mali šťastia, zdravia stáleho
a mešteka nikdy prázdneho!

Kapor je v mrazáku, kaša sa varí všetko máš na háku, všetko sa darí. Stromček je v plameňoch, prekrásne svieti a všetky salónky zožrali deti. Veľa šťastia do Nového roku želá…

A ďalšie priania

Nech nový rok splní Tvoje tajné priania
Nech anjeli tvoje cesty chránia
A problémy nech sa ťa stránia
Šťastlivý nový rok

Sú slová, ktoré nikdy nepovieme, sú lásky, ktoré nezískame, sú chvíle, na ktoré spomíname a sú priatelia, na ktorých nezabúdame. Šťastný nový rok.

Meníme rok, meníme sny, túžby, názory, požiadavky na život, meníme partnerov, ale nikdy nemeníme priateľov! Príjemné prežitie Silvestra a šťastný nový rok praje …

Hviezdička na nebi svieti a deň za dňom neustále letí, do ďalšieho roka je už len krok, tak Vám želáme šťastný nový rok.

Do nového roku Ti prajem 12 mesiacov bez nemoci, 53 týždňov šťastia, 365 dní bez starostí, 8 760 hodín lásky, 525 600 minút pohody a 31 536 000 sekúnd jedinečných okamžikov.

Želajme si v novom roku dobrých ľudí vždy po boku. Zdravia, lásky plný dom a spokojný život v ňom. Vôňa medu, ihličia, dobrôt plný stôl, atmosféra sviatočná, liek na každý bôľ.

Všetko krásne v novom roku, dobrých ľudí popri boku. Veľa šťastia, veľa zdravia, nech sa všetky plány zdaria.

Nech sa starosť všetka zruší a nech vládne pokoj v duši. Čo bolelo nech sa zhojí, čo tešilo nech sa zdvojí. Aby boli v novom roku iba slzy šťastia v oku.

Želám Vám kvapku smoly, lyžičku hrdosti,
hrnček radosti, kotlík úspechu,
jazierko peňazí, more šťastia,
oceán zdravia a celý vesmír lásky.

Nech čerti od Vás smolu odnesú a choroby stratia Vašu adresu, veľké príjmy, nízke dane a sexu tak primerane to Vám do nového roku…..

Novoročné SMS priania v českom jazyku

Nový rok přinese ti hrsti plné štěstí! Já věřím v to a držím pěsti! K silvestru nejbližších přátel partičku, koupit kvalitnější lahvičku, trochu rozveselit hlavičku a nerozbít žádnou skleničku! 

Zvoní zvoní zvonec, že je roku konec. Zvedněme tedy skleničky, připijme na příští rok celičký. Ať štěstí, zdraví nás v něm provází a nic dobrého se nezkazí. 

Z posledního rok nám mele
a nový se k nám rázem… dere.
Takže lásku, zdraví, mít i kačky
a ideálně žádný… hračky.
V práci radosti, co není rovno.
Ač karma říká leda… skromno.
PF 2020

Nový rok klepe na dveře,
kdopak mu první otevře?
Přejeme vám úspěšné vykročení
do roku, kdy nic špatného není
a naopak vše jen dobré je,
každý z vás se pořád raduje.

Na Vánoce v krku kosti, na Silvestra zvratků dosti, na Nový rok bolehlav,takový ti přeju stav. Vidím to vše černě, budu na tom stejně.

Novoročné SMS priania v anglickom jazyku

Time to set new resolution.
Time to turn your dreams into action
Show affection for everyone.
Share your smile with everyone.
Always shine like Sun.
New year is time for lots of fun.
Enjoy New Year Celebrations!

“In every thing there must be a reason,
a time 2come and a time 2go.
I pray that this New Year brings
2you happiness and joy 4ever and ever.”

Wishing you a year that is filled with all the fragrance of roses, illuminated with all the lights of the world and be blessed with all the smiles on the planet. Hope this year will be the year when all your dreams come true.
Happy New Year 2020.

Happiness keeps you sweet Trials make you strong Sorrows make you humble Success keeps you glowing & God keeps you going. May you have the greatest new year.

Podeľte sa s nami o vaše obľúbené novoročné prianie

Veríme, že si medzi týmito želaniami vyberie každý z vás. Ak ale máte v zálohe nejaké ďalšie, podeľte sa o ne v diskusii pod článkom. Čím kreatívnejšie, tým lepšie!

Zdroj: smsky.vychytane.sk, vianoce.sk, novyrok.sk, najmama


30.12.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+