MojAndroid

Need for Speed: No limits

Úvod dnešného výberu bude nekompromisný. Začíname totiž poriadne zostra, a síce titulom z dielne vývojárskeho štúdia Electronic Arts, ktoré vydalo na iOS i Android nový titul s názvom Need for Speed: No limits, teda pokračovanie obľúbenej série pretekárskych titulov. Najnovší Need for Speed pritom ponúkne ešte viac dobrodružstva a možností, ako tomu bolo  v prípade jeho predchodcov. Aj tu nájdeme obrovské možno športových vozidiel, tratí, ako i misií, ktoré musí hráč vykonať.  Medzi tie možno zaradiť takmer nespočetné množstvo nelegálnych pretekov, alebo naháňanie sa s policajnými autami.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

 

Eternity Warriors 4

O úspešnej sérii hier môžeme vravieť aj pri našom dnešnom druhom titule. Podobne, ako tomu bolo v prípade No limits, aj Eternity Warriors 4 totiž nadväzuje na obľúbenú RPG sériu, ktorá zlanárila milióny hráčov po celom svete. Aj tu sa pritom môžete tešiť na množstvo vylepšení, medzi ktoré možno zaradiť vylepšené charaktery s krajším grafickým spracovaním, viacero možností hrania – či už vravíme o súboji proti CPU, alebo o PVP (player vs. player – hráč proti hráčovi), všetky tieto ponúknu nepochybne množstvo dobrodružstva i zábavy, od ktorej sa jednoducho nebudete chcieť odlepiť.

Verzia: 1.3.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.0
Aktuálna cena: Zdarma

 

Dáma

Myslím, že samotný názov titulu už o ňom napovedá dosť. Klasická stolová hra, ktorej hraním sme strávili veľkú časť detstva, sa preniesla aj do svojej elektronickej podoby, kde ponúkne nezmenené pravidlá, avšak v modernejšom šate. Hra dáme z dielne Ealenneca Softick pritom ponúkne hneď niekoľko možností hrania, či už pôjde o klasickú dámu, alebo jej ruskú, brazílsku, respektíve kanadskú verziu. Každý hráč si tu tak môže vybrať to svoje „pravé orechové“, čo ho zabaví počas dlhej cesty autobusom, nudnej prednášky v škole, či počas večeroch pri šálke čaju.

15 16

Verzia: 1.10
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.10
Aktuálna cena: Zdarma

Finger Bow

Ak už máme vravieť o nejakej hre ako o výnimočnej, potom si tento prívlastok nepochybne zaslúži Finger Bow. Titul ladený do „papierového“ štýlu, teda s grafickým spracovaním podobným obrázku na papieri, totiž ponúka nie len netradičné zobrazenie, ale tiež zaujímavý príbeh, v ktorom bude vašou úlohou pomocou luku a náhodného predmetu zostreliť robotov ukrývajúcich sa na netradičných miestach. Ak sa vám to podarí, hra vás automaticky presunie do ďalšieho levelu. naopak, ak pôvodnú misiu nebudete vedieť prejsť, potom sa s ňou ešte nejaký ten čas potrápite. Hra je v obchode Play k dispozícii celkom zdarma, aj pomocou nášho nižšie priloženého odkazu.

Verzia: 1.1.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.7
Aktuálna cena: Zdarma

 

OLO

Na prvý pohľad možno príliš jednoduchá, no o to viac zaujímavá hra s názvom OLO sa po konkurenčnom iOSe od Apple dostala aj do Google Play, kde si okamžite získala srdcia hráčov po celom svete. Minimalistický titul totiž ponúka okrem krásneho spracovania aj jednoduchý, no zaujímavý príbeh, súčasťou ktorého bude na vašich ramenách prestreliť farebné guľôčky po hernom pláne až na polovicu súpera. Hra pre viacerých hráčov pritom končí v momente, keď sa jednému z nich podarí zbaviť všetkých guľôčok.

Verzia: 1.32.2
Pôvodná cena: 9,99 €
Aktuálna cena: 1,79 €
Verzia: 1.32.2
Pôvodná cena: 9,99 €
Aktuálna cena: 1,79 €

Freeze! 2 – Brothers

A aj do tretice tu máme pokračovanie obľúbenej hry, ktoré ponúkne nepochybne veľmi zaujímavé vylepšenia. Tentokrát môžeme vravieť o vylepšení pôvodného puzzle titulu Freeze!, ktorá už v svojej základnej verzii ponúkla funkcie, vďaka ktorým výrazne predčila konkurenciu. Sto nových misií, absencia in-app nákupov, či vyskakovacích reklám, to všetko sú novinky, ktoré sa vývojári z Frozen Gun Games rozhodli vo svojom najnovšom počine využiť a skrášliť nimi zážitok z hrania.

Verzia: 1.18
Aktuálna cena: 2,39 €
Verzia: 1.18
Aktuálna cena: 2,39 €

 

5.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+