MojAndroid

Vo výbere TOP Android hry týždňa sa vám snažíme priniesť tie najlepšie či najsťahovanejšie mobilné Android hry v Obchode Play za uplynulý týždeň. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré sme priniesli na našom webe alebo nás zaujali svojimi funkciami, grafickým prevedením či celkovým dojmom. Ak máte nejaký zaujímavý tip na Android hru, neváhajte sa oň podeliť v diskusii pod článkom. Veríme, že si vyberie každý z vás!

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 41. týždeň 2017

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 40. týždeň 2017

Star Pirates Infinity

V Star Infinity hráte pomocou zberateľských kariet za jednú zo štyroch frakcii. Snažíte sa zhromaždiť tie najlepšie a najsilnejšie karty a následne ich použiť v útoku na oponenta. Zároveň musíte využívať aj obranné karty pri útokoch nepriateľa. Vedľa kariet využívate aj dva energetické zdroje. Väčšina kariet využíva len jeden z nich ale tie najnebezpečnejšie karty vyžadujú oba naraz. Star Pirates Infinity si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo. Obsahuje však in-app nákupy.

Verzia: 0.9.9.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.9.9.1
Aktuálna cena: Zdarma

Monument Valley 2

Prvý diel sa na Androide objavil pred troma rokmi. Zožal kladné reakcie od hráčov aj kritiky. Tento rok developer USTwoGames vydal jeho pokračovanie, ktoré už júni dostali exkluzívne zariadenia z operačným systémom iOS. Na Android sa táto originálna puzzle hra dostane po skoro pol roku. V pokračovaní (už od 6. novembra) na vás čaká aj nový príbeh, ktorý si zahráte oproti prvému dielu hneď za dve postavy – matku Ro a jej dcéru. Prvý diel stojí v Google Play 3 eurá a podobná cena sa predpokladá aj pri pokračovaní.

Verzia: 2.5.18
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: 2.5.18
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 2,99 €

Dragon Hills 2

Akčná hra Dragon Hills 2 z dielne Rebel Twins prináša do Obchodu Play opäť trochu vzrušenia, akcie a adrenalínu. Zombíci? Kovboji? Draci? To všetko a ešte oveľa viac zažijete v rámci tohto priam výbušného herného titulu. Ovládanie hry je skutočne jednoduché a vaše výsledky si môžete prezrieť v prehľadných tabuľkách. Dragon Hills 2 je hra dostupná na stiahnutie v Obchode Play zadarmo. V priebehu hrania sa však stretnete s poplatkami v podobe in-app nákupov.

Verzia: 1.0.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.3
Aktuálna cena: Zdarma

Brave Legends: Heroes Awaken

V rámci titulu Brave Legends: Heroes Awaken zažijete dynamické, rýchle a zaujímavé sci-fi súboje. Ide o real-time RPG titul, ktorý preverí aj vaše schopnosti v súbojoch jeden na jedného. Svoje postavy viete vylepšovať a následne bojovať ešte precíznejšie. Skutočným zážitkom budú následne bitky s “boss-mi.” Herný titul Brave Legends: Heroes Awaken si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo. Hra však obsahuje in-app nákupy.

Verzia: 1.2.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.6
Aktuálna cena: Zdarma
ň

Fist of Rage

Ako už názov napovedá, hra Fist of Rage bude plná bojovnosti a tvrdých úderov. Vy a váš herný charakter sa v rámci tohto herného titulu musíte dobre orientovať v hernom priestore a neľútostne rozdávať tvrdé údery. Okrem toho môžete tiež postupne vylepšovať svoj zovňajšok, ale aj silu, rýchlosť a ďalšie atribúty vašej hernej postavy. Herný titul Fist of Rage si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo. Hra obsahuje in-app nákupy.

Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma

22.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+