MojAndroid

Počas včerajšej úvodnej prednášky na konferencii WWDC 2017 sme okrem noviniek spoločnosti Apple mali možnosť prvýkrát vidieť hru Monument Valley 2. Ide o pokračovanie úspešného titulu, ktorý získal množstvo ocenení a obdiv fanúšikov. V tomto pokračovaní znovu narazíme na tajomný dej, nádhernú grafiku a extrémne zaujímavé hádanky, ktoré vás prekvapia dôvtipom a originalitou.

Návrat legendy

V hre sa ocitnete v roli postavičky Ro. Tá sa snaží predstaviť svojmu dieťaťu tajomstvá a záhady prostredia, v ktorom sa dej odohráva. Samozrejme, aj teraz bude vašou úlohou prejsť premenlivým prostredím, ktoré si môžete prispôsobovať tak, aby bol váš prechod bezproblémový. Budete sa pritom musieť vyhýbať nepriateľom a prekážkam. Na ceste k cieľu budete musieť prekonať množstvo hádaniek a hlavolamov, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou hry.

Monument Valley 2: Zatiaľ iba pre iOS

Tá je ale zatiaľ dostupná iba v obchode App Store. Vzhľadom na úspech pôvodného titulu aj na platforme Android ale môžeme očakávať, že skôr či neskôr sa Monument Valley 2 dostane aj do obchodu Play. Zatiaľ si hru môžete zahrať v prípade, že máte doma zariadenie so systémom iOS. Hoci cena 5,49 EUR nie je vôbec nízka, za takto kvalitný titul mnohí používatelia určite radi zaplatia. Pôvodný titul navyše neskôr získal ďalšie rozšírenia s príbehom a v obchode Play sa viackrát objavil aj vo výraznej zľave. Ak budete trpezliví, je pravdepodobné, že aj nový titul si budete môcť zakúpiť za výhodnejšiu cenu.

Zdroj: PhoneArena

6.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+