MojAndroid

Vo výbere TOP Android hry týždňa sa vám snažíme priniesť tie najlepšie či najsťahovanejšie mobilné Android hry v Obchode Play za uplynulý týždeň. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré sme priniesli na našom webe alebo nás zaujali svojimi funkciami, grafickým prevedením či celkovým dojmom. Ak máte nejaký zaujímavý tip na Android hru, neváhajte sa oň podeliť v diskusii pod článkom. Veríme, že si vyberie každý z vás!

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 40. týždeň 2017
Náš tip
TOP Android hry týždňa | 39. týždeň 2017

Stranger Things

Grafika rovnomennej hry (rovnako sa volá známy seriál) vo vás bude evokovať vďaka svojej 16-bitovej grafike rovnakú nostalgiu za 80. rokmi ako seriál. V hre budete spočiatku hrať za postavu šerifa Powella, neskôr za ďalšie postavy a vydáte sa po stopách stratených detí. Každá z postáv má svoje unikátne schopnosti. Ovládanie je jednoduché. Kliknutím na určité miesto udávate smer, kam sa má postava pohnúť, čo má zobrať, stlačiť alebo na koho zaútočiť. Postupom v hre zbierate peniaze, kľúče, životy a rôzne predmety, ktoré nájdete v inventári. Hru Stranger Things si môžete stiahnuť zadarmo a bez ďalších poplatkov prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 1.0.280
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.280
Aktuálna cena: Zdarma

Digimon Links

Herný titul je zameraný nielen na samotné boje medzi postavami, ale aj na logiku, rýchlosť či samotnú stratégiu. V rámci hry sa stretnete s postavičkami z populárnej série Digimon Monsters. Herný model ponúka tiež lákavé 3 vs. 3 súboje alebo Quest Mode. Hra totiž každý deň prináša rôzne výzvy. Po splnení výziev dostávate odmeny, za ktoré si viete vylepšovať a budovať vaše postavy, s ktorými zápasíte. Hra Digimon Links bola pôvodne rozšírená pre austrálsky trh, teraz je však dostupná globálne, zadarmo, prostredníctvom Obchodu Play. Obsahuje in-app nákupy.

Verzia: 2.3.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.3.1
Aktuálna cena: Zdarma

NHL SuperCard 2K18

V hre nájdete vyše 450 rôznych kartičiek a niekoľko atraktívnych herných režimov. Okrem toho, že za vyhrané, ale aj prehrané zápasy získate nové kartičky, môžete tiež získať zaujímavé vylepšenia a posilniť tak vašich súčasných hráčov. V samotnom zápase budete v závislosti od hernej situácie vyberať hráčov z vašej zostavy, pričom týchto už neskôr nebudete môcť použiť. Samozrejme, do hry tak vstupuje stratégia, keď budete vyberať, ktorých hráčov použijete skôr a ktorých neskôr, resp. ktorých vylepšíte viac a ktorých menej. NHL SuperCard 2K18 si môžete stiahnuť v Obchode Play zadarmo. Obsahuje však in-app nákupy.

Verzia: 3.2.0.300131
Pôvodná cena: 10,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.2.0.300131
Pôvodná cena: 10,99 €
Aktuálna cena: Zdarma

Into the Dead 2

Poznáte seriál The Walking Dead? V tom prípade budete ako doma v prostredí hry Into the Dead 2. Protivníci, ktorí vás chcú zabiť, sú všade a ponuré prostredie či dynamický soundtrack vás dokonale prenesú na hrôzostrašné vyľudnené miesta, kde jediným (zatiaľ) živým tvorom budete práve vy. Hra ponúka veľmi dobré grafické spracovanie a široké množstvo prostredí, zbraní, útočníkov, ale aj prostriedkov na svoju ochranu.

V rámci hry nájdete stovky výziev a množstvo levelov, ktoré musíte prekovať s cieľom – prežiť. Adrenalín, trpezlivosť, logika, ale aj rýchlosť si v rámci tohto herného titulu prídu na svoje. Into the Dead 2 si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo. V priebehu hrania sa však stretnete s poplatkami v podobe in-app nákupov a to konkrétne v hodnote 1,09 – 54,99 eur.

Verzia: 1.5.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.0
Aktuálna cena: Zdarma

Smash Up!

Každá frakcia prináša iný herný mechanizmus do hry, čo podporuje strategický aspekt hry. Následne keď skombinujete tieto dva balíčky do jedného náhodného veľkého balíčku proti svojmu oponentovi, vo finálnom súboji rozdrvíte (Smash Up) buď vy jeho alebo on vás. Hra obsahuje tutorial, ktorý hráčovi vysvetlí mechanizmy hry. Hrať môžete proti 2 až 4 živým oponentom v online multiplayerovej hre alebo “single” proti umelej inteligencii. Narozdiel od iných hier nepožaduje Smash Up ďalšie in-app nákupy balíčkov a kariet. Za cenu necelých 5 eur získate kompletnú hru.

Verzia: 1.09.0.9
Pôvodná cena: 9,99 €
Aktuálna cena: 4,99 €
Verzia: 1.09.0.9
Pôvodná cena: 9,99 €
Aktuálna cena: 4,99 €
15.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+