MojAndroid

Ficko Bird

Možno si poviete, že Ficko Bird nemá v tomto výbere čo robiť. No opak je pravdou, práve táto hra za posledný týždeň najviac zaujala slovenskú verejnosť. Hlavným aktérom v nej bude totiž mnohými milovaný a mnohými nenávidený súčasný premiér SR, Robert Fico. Ten bude skákať pomedzi fľaše pripomínajúce tie od Coca Coly, za každý zdolaný pár ukradnete jeden milión. Znieť pritom budú niektoré z Robertových legendárnych hlášok. Koľko “melónov” dokážete ukradnúť vy? Pri hre si zaručene užije každý množstvo zábavy.

Náš tip
Ficko Bird – koľko melónov dokážete ukradnúť?

Ficko-Bird-a Ficko-Bird-c

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

QuizUp

QuizUp, obľúbená kvízová hra, sa konečne dostala aj na platformu Android. V QuizUp si poriadne potrápite mozgové bunky, keď budete musieť vyriešiť až 200 000 otázok zo 400 tém, ktoré každým týždňom pribúdajú. Myslíte si, že ste odborníkom v oblasti športu, kníh, hudby, televíznych relácií, alebo v inej oblasti? Potom je pre vás táto hra ako stvorená. O obrovskej popularite svedčí aj viac ako 5 miliónov hráčom za rekordne krátky čas. Pridáte sa k nim?

QuizUp QuizUp2

Verzia: 3.9.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.9.3
Aktuálna cena: Zdarma

Zombie Assault:Sniper

Zombie hry naberajú čoraz viac na popularite. O tom svedčí aj hra Zombie Assault: Sniper, v ktorej sa, ako už z názvu vyplýva, stanete sniperom, alebo ak chcete ostreľovačom, ktorý musí zombie zabiť. Nebude to však také jednoduché, ako si myslíte, zombie je veľa, nábojov často krát málo. Dokážete tieto útoky ustáť?

Zombie Zombie2

Verzia: 1.27
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.27
Aktuálna cena: Zdarma

Zombie Gunship Zero

Ďalšia alternatíva zaujímavej zombie strieľačky. Táto môže byť ešte o čosi kvalitnejšia, a to z jednoduchého dôvodu. Na zombie totiž budete “páliť” zo vzduchu, z lietadla. Princíp hry inak zostáva nezmenený, zničiť všetko, čo sa pod vami pohne, no zároveň uchrániť aj svoje lietadlo, ktoré môžu mŕtvolky zničiť.

Zombie3 Zombie4

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Kochadaiiyaan: Kingdom Run

Jedna z najzaujímavejších arkádoviek, aké som v Obchode Google Play v poslednej dobe videl. V tejto nemusíte toľko zabíjať, úlohou je skôr preskákať z platformy na platformu, pričom musíte pozbierať čo najviac zlatých mincí. Pochopiteľne, keď sa oproti vám ocitne protivník, zabiť ho musíte. V obchode v hre si môžete za zarobené peniaze zakúpiť aj silnejšie brnenie, či lepšie zbrane. S tými by to malo byť jednoduchšie.

kingdom kingdom2

Death Shooter 2

Tak si dajme ešte jednu strieľačku. Opäť to budú zombie, kto po vás pôjde. Aj tentokrát sa musíte ubrániť, a to dokážete len tak, že budete po všetkom strieľať. Nezabudnite svoju výbavu vylepšovať, aby ste vedeli ešte lepšie zabíjať. Dám vám však jednu radu – pozor na náboje a pozor na život! Ani si to totiž neuvedomíte a môže byť koniec hry.

Death Death2

Verzia: 1.2.14
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.14
Aktuálna cena: Zdarma

Groove Racer

Myslím, že sa medzi nami nenájde nikto, kto sa ako chlapec nerád hral s autodráhou. Doba však pokročila, a tak môžete mať autodráhu aj na vašom smartfóne. Konkrétne v hre Groove Racer si zajazdíte preteky až na 88 rôznych tratiach, pričom na výber máte 16 autíčok.

groove groove2

Bardbarian

Bradova dedina je v nebezpečenstve. Preto sa jej obyvatelia rozhodnú kontaktovať práve Brada a prosia ho, aby ich ochránil pred nebezpečenstvom. Kreslený hrdina neváha, berie svoju sekeru a vydáva sa do boja. Sám však bojovať nebude. Jeho sekera sa zmení na hudobný nástroj, pomocou ktorého povolá do boja ďalšie jednotky. Tie môžete za získané body neskôr aj vylepšovať, a tak výrazne zvýšiť ich silu.

Náš tip
Bardbarian: Návyková akčná behačka

Bardbarian-Android-hry-Google-Play-2 Bardbarian-Android-hry-Google-Play-3

Verzia: 1.4.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.6
Aktuálna cena: Zdarma

Round 2

Ak patríte k nadšencom hier zameraným na pozornosť, potom zbystríte pozornosť. Prichádza totiž Round 2, hra, ktorá veru poriadne otestuje váš postreh. Do vami ovládanej šípky nemôžu naraziť žiadne predmety, ak sa tak stane, hra končí. Znie to jednoducho, jednoduché to však rozhodne nie je. V hre sa totiž bude meniť pozadie, čo vás môžu poriadne popliesť.

Round-2-android-hra Round-2-android-hra-2

Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma

Shiva: The Time Bender

Hlavný hrdina Shiva využije svoje robustné telo na priam nesplniteľnú úlohu – záchranu celého vesmíru. Nebude to však mať také jednoduché, v ceste mu bude stáť množstvo protivníkov, ktorých bude musieť zdolať.  Súperi sú časom čoraz silnejší, a tak sa hodí aj možnosť vrátiť sa v čase, teda zabrániť smrti.

Náš tip
Shiva: The Time Bender: Netradičný, ale zábavný endless runner

Shiva1-The-Time-Bender1 Shiva-The-Time-Bender1

21.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+