MojAndroid

Android MarketPrinášame zhrnutie najlepších Android hier a aplikácií za prvý týždeň tohoto roka. V prvej desiatke sa okrem iných umiestnili AppBrain, Angry Birds, Barcode Scanner a ďalšie.

AppBrain
Veľmi dobrý nástroj na vyhľadávanie aplikácii pre váš Android. Pri prehliadaní aplikácii vám dopomôže svojími funkciami ako je filtrovanie, triedenie aplikácii podľa kategórii alebo najrôznejších kritérií (najpopulárnejšie aplikácie, najlepšie hodnotené, najnovšie atď.). Výhodou je aj možnosť prehliadania a inštalovania aplikácii priamo na webe www.appbrain.com.

QR kód:

Angry Birds
V súčasnej dobe asi jedna z najpopulárnejších hier, ktorá je bojom medzi zelenými prasatami a nahnevanými vtákmi. Ukradnutie vajíčok vtákov nesmie byť ponechané bez pomsty. Využite unikátnu ničivú silu každého z nich na zničenie pevnosti prasiat. Pozor, táto hra je silne návyková :)

QR kód:

Rope Cut

Hra v ktorej je vašou úlohou preseknúť pohybom ruky povraz tak aby ste sladkosť, ktorá je na ňom zavesená trafili do  malého pytóna a zozbierali čo najviac hviezdičiek. Ale nieje to až také jednoduché. Na doručenie musíte použiť rôzne prostriedky a zároveň sa vyhnúť ostňom.

QR kód:

GUN BROSS Beta
3D akčná strieľačka so špecialným komandom superľudí, ktorých úlohou je ochrániť vesmír pred tyranom známym ako T.O.O.L (Tyrannical Oppressors of Life)

QR kód:

Barcode Scanner
Oskenujte čiarový kód produktu a pozrite si jeho cenu alebo recenziu. Skenovať môžte aj QR kódy obsahujúce URL, kontaktné info atď.

QR kód:

DroidTV
Sledujte a nahrávajte televíziu na vašom telefóne v HD rozlíšení 480p. Vyberte si z veľkého množstva najpopulárnejších programov hlavných staníc. Epizódy nie sú streamované ale prehrávané priamo z pamäťovej karty telefónu. Sledujte čo chcete a kedy chcete s DroidTV.

QR kód:

Launcher Pro
Ďalšia z radu aplikácii pre domovskú obrazovku. Ponúka plynulý pohyb medzi viac ako siedmimi domovskými obrazovkami.

QR kód:


TankHero
Ak ste niekedy mali chuť niečo vyhadzovať do vzduchu, tak táto hra od Clapfoot Games vám to aspoň na displeji vášho mobilu umožní. Posledná verzia Tank Hero pre Android je veľmi peknou a rýchlou 3D strieľačkou, ktorá vám umožní zneškodniť svojho nepriateľa rôznymi druhmi zbraní ako je hufnica alebo kanón.

QR kód:

Talking Tom Cat

Zábavná hra s hovoriacim kocúrom Tomom, ktorý po vás zopakuje všetko čo poviete so smiešnym hlasom. Okrem toho ho môžete aj pohladkať, odstrčiť alebo chytiť za chvost.

QR kód:


X Construction Lite
Postavte most z obmedzeného počtu dielov cez údolie tak aby mohol po ňom bezpečne prejsť vlak.

QR kód:

26.1.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+