MojAndroid

Opäť vyberáme zaujímavé zariadenia z Číny. Tentokrát vám do pozornosti dávame drony, ktoré si môžete zakúpiť v e-shope Tomtop. Teraz navyše aj so zľavami, ktoré získate po použitý zľavových kupónov určených pre čitateľov MojAndroid.sk.

Original Hubsan X4 H107D

Perfektný dron určený aj pre začínajúcich používateľov. Hubsan X4 je vybavený precíznym systémom stabilizácie, ako aj funkciou pre udržiavanie výšky. Lietať s ním môžete v podstate kdekoľvek, a to aj vďaka vstavanej kamere a live streamu videa, ktoré sa zobrazuje priamo na ovládači. Dosah dronu je približne 100 metrov a vo vzduchu dokáže s dodávanou batériou vydržať po dobu 6-8 minút. Cena vzhľadom na ponúkané funkcie a real-time prenos videa nie je vôbec vysoká. Dron môže byť váš za 93,59 eur a využiť môžete aj zľavový kupón “LCXX4“, ktorý z výslednej ceny odráta 5 dolárov.

ZEROTECH DOBBY

Dobby je inovatívny inteligentný dron, ktorý je vybavený kvalitným 13 Mpix fotoaparátom s podporou natáčania 4K videa (so zapnutou stabilizáciou len 1080p). Nie bezdôvodne sa nazýva aj selfie dronom, keďže práve za účelom vytvárania fotografií bol aj navrhnutý. Vďaka kompaktným rozmerom a vysúvateľným ramenám, ho môžete zobrať skutočne kdekoľvek a operovať s ním môžete nielen vo vonkajších prostrediach, v ktorých zvládne vietor do rýchlosti 28km/h, ale aj v budovách a v miestnostiach.

RM6242-01

Vo výbave dronu nechýba elektronická stabilizácia, ovládanie hlasom alebo gestami rúk, či jednoduché vzlietnutie a pristátie. K dispozícii je tiež funkcia rozpoznávania tváre, vďaka ktorej vás môže dron nasledovať aj v pohybe. Okrem toho, vďaka vstavanému GPS, je možné nastaviť presnú polohu, do ktorej sa má dron po vzlietnutí dostať. O všetky výpočty sa pritom stará výkonný 4-jadrový procesor Snapdragon s taktom 2,3GHz a 2GB RAM. Selfie dron ZEROTECH DOBBY môžete kúpiť za 332 eur, so zľavovým kupónom “LCXDOBBY” získate k dobru 20 dolárov.

Cheerson CX-10W

Miniatúrny dron Cheerson poteší cenou aj funkciami. Okrem toho, že sa vojde skutočne do vašej dlane, sa môže pochváliť aj efektívnou stabilizáciou pri lietaní, či prítomnosťou 0,3Mpix kamery, ktorá slúži nielen na vytváranie prípadných fotografií, ale aj na prenos real-time videa pri lietaní. Ovládanie drona z mobilného zariadenia sa tak stáva skutočným zážitkom. Letový čas sa pohybuje na úrovni 4-5 minút, dosah ovládania je maximálne do 30 metrov. Cena však ostáva na veľmi prijateľnej úrovni 25 eur. So zľavovým kupónom “C10WEU” získate pri kúpe zlatého modelu zľavu 5 eur.

RM5049G-(1)

GoolRC 210

Pretekársky dron, ktorý vás zláka svojim výzorom a konštrukčným prevedením, nie je určený pre každého. Ak si však chcete let poriadne užiť a máte radi aj rýchlosť, tak potom je model GoolRC 210 správnou voľbou. Ten je vybavený štvoricou výkonných motorov, ktoré sú ovládané open-source CC3D kontrolérom. Dron je konštrukčne prispôsobený pre montáž FPV kamery a nechýba mu ani XT60 konektor pre pripojenie batérie. Jeho cena ja 143,99 eur, teraz však môžete využiť aj 30 eurový zľavový kupón “GoolRCEU“, s ktorým vás tento stroj vyjde iba na 113,99 eur.

RM5880-7

JJRC H31

JJRC H31 je dron, ktorý sa okrem iného môže pochváliť aj odolnosťou voči vode. Modelu JJRC H31 tak nebude prekážať ani dážď alebo kúpeľ v jazere či na kúpalisku. Ovládanie je realizované pomocou RC ovládača v pásme 2,4GHz, doplnený je však o LCD displej, ktorý pilota informuje o základných parametroch. Plusom je, že dron má vymeniteľnú batériu, takže si môžete kúpiť niekoľko záložných batérií a lietať v podstate bez väčších obmedzení. Letový čas je na jednu batériu obmedzený na 8-10 minút, dosah je na úrovni 70-80 metrov. Okrem toho, zaujímavosťou tohto modelu je, že vie dokonca lietať aj s poškodenými vrtuľami, a to, že nemá prednú alebo zadnú stranu, ale ovládanie sa vie prispôsobiť podľa toho, ako je otočený k pilotovi. Cena za takto vybavený dron nie je vôbec vysoká a v e-shope Tomtop si ho môžete zakúpiť za 28,79 eur. S kupónom “JJRCH31EU” získate zľavu 5 eur.

jjrc

17.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+