MojAndroid

Hra TiCube získala 3. miesto v kategórii Android hry v ankete 4ka Android Code 2016. Ide o naozaj prepracovanú verziu 3D piškvoriek, ktorá potrápi vaše mozgové závity. Hra vznikla ako matematický hlavolam vyvinutý študentami matematicko-fyzikálnej fakulty. Dnes je ale dostupná pre každého z vás priamo v obchode Play.

TiCube je modifikáciou klasickej hry piškvorky, avšak v 3D priestore. Hracia plocha tak má rozmer 4 x 4 x 4 polia a hráči sa snažia o dosiahnutie víťazstva vo všetkých smeroch. Na to, aby ste vyhrali, je rozhodne nutná dobrá priestorová predstavivosť. Táto hra sa dá nazvať priam testom vašej priestorovej predstavivosti, prípadne ju môžete využiť na jej trénovanie.

Pri vašom ťahu zadávate “piškvorku” do 4 rovín kocky

Ovládanie hry je jednoduché a na začiatku vám ho vysvetlí aj prehľadný tutoriál. Piškvorky môžete hrať proti vášmu smartfónu/tabletu, prípadne proti reálnym hráčom vďaka integrácii služieb Google Play Games. Aj proti najjednoduchšiemu robotovi sa ale v prípade tejto hry zapotíte. Nehovoriac o tom, že nad najťažším robotom zvíťazí len ozajstný expert. Výhodou je aj možnosť multiplayer režimu na jednom zariadení, kedy si pohyby striedajú po jednom dvaja hráči.

V hre sa musíte postupne zlepšovať a odomykať si rôzne ocenenia a úrovne. Postupne sa z vás ale môže stať profesionál. Samotná hra je dostupná v obchode Play dostupná bezplatne a neobsahuje žiadne reklamy ani in-app platby. Stiahnuť si ju môžete pomocou odkazu nižšie.

Verzia: 1.04
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.04
Aktuálna cena: Zdarma

Hra TiCube vyhrala 3. miesto v kategórii Android hry v ankete 4ka Android Code 2016.

24.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+