MojAndroid

Scotty je youtuber, ktorý vystupuje pod menom Strange Parts. Pravdepodobne ho už poznáte. A ak nie, tak ide o chlapíka, ktorý si z náhradných dielov dokázal poskladať svoj vlastný iPhone. Toto video bolo zároveň jeho prvým a zožalo obrovský úspech. Počtom videní prekonalo už hranicu 20 miliónov.

Začalo to poskladaným iPhonom, pokračovalo 3,5 mm audio jackom

Druhé video tohto šikovného chlapíka zase ukázalo, že 3,5 mm audio jack nie je v nových iPhonoch z dôvodu nedostatku miesta. Apple ho tam nedal, pretože nechcel. V tomto videu nám ukázal, že je možné do iPhonu 7 vyvŕtať dieru a nainštalovať funkčný 3,5 mm audio jack.

Počas toho však narazil na niekoľko problémov a párkrát bol aj v situácii, keď to chcel vzdať. Avšak nevzdal a jeho video opäť obletelo svet. Teraz tu máme ďalšie zaujímavé video, tentokrát pre fanúšikov Androidu a špeciálne Samsungu.

Samsung Galaxy S9+ Strange Parts

Hneď na začiatku videa Scotty hovorí, že o Androidoch toho veľa nevie. Najskôr sa rozhodoval, ktorý smartfón vyskúša poskladať. Rozmýšľal nad Pixelom, smartfónom od Huawei, no nakoniec sa dostal až k Samsungu Galaxy S10. Zohnať diely na tento smartfón však nebolo ľahké a preto sa rozhodol pre starší Samsung Galaxy S9+, na ktorý bolo zohnať potrebné súčiastky oveľa jednoduchšie.

Celý telefón sa mu podarilo poskladať, pričom všetko na ňom fungovalo absolútne bez problémov. Nebolo to jednoduché, no podarilo sa. Nás by zaujímala konečná cena všetkých použitých náhradných dielov. Youtuber ju ale neuvádza.

Náš tip
Chlapík si z náhradných dielov sám poskladal iPhone 6S

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+