MojAndroid

V Telekome majú od 15. októbra „skutočné“ Vianoce. Okrem troch už ohlásených vianočných akcií spúšťa operátor aj štvrtú – týka sa Easy Fix a v rámci nej dostanú zákazníci 100 MB voľných dát, večerné volania alebo zľavu na telefón. Navyše môžu získať aj extra kredit.

Novinka pre Easy Fix: 100 MB

Mobilné dáta sa stávajú čoraz podstatnejšou súčasťou programov. Telekom ich ponúka ku každému programu Happy či Biznis Star, uviedol viaceré balíčky pre Easy a teraz ich zaradí aj k programom Easy Fix. Od 15. októbra 2013 tak získajú zákazníci do profilu dát po novom každý mesiac aj 100 MB voľných dát. Ponuka platí pre programy Fix 9, 12 a 16.

Extra kredit pokračuje

Zákazníci budú môcť naďalej využiť aj ponuku extra kreditu. Čím vyšší paušál si zvolia, tým viac extra kreditu získajú, a to až do 100% svojho dobitia.

Telekom Easy Fix vianočná ponuka 2013

Večerné volania zadarmo pre Fix 12 a 16

Novým benefitom vianočnej ponuky budú aj večerné volania pre programy Fix 12 a 16. Zákazníci môžu zdarma volať do siete Telekomu  každý deň od 20. do 6. hod.

Alternatívny benefit: zľava na telefón 20 alebo 50 €

Pokiaľ má zákazník záujem o drahší telefón, môže naň získať zľavu výmenou za benefity extra kreditu a večerných volaní.Pri programe Fix 12 môže zákazník takto získať jednorazovú zľavu 20 € a pri programe Fix 16 zľavu 50 €.

Náš tip
Telekom uvádza prvú vianočnú akciu, mobilný internet do Veľkej noci zdarma

Náš tip
Telekom uvádza vianočnú akciu na programy Happy

Náš tip
Telekom spúšťa vianočnú ponuku aj pre Biznis Star

Zdroj: tlačová správa Telekom

15.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+