MojAndroid

Ružový operátor ponúka zákazníkom akciu na najnovšie vlajkové lode od Samsungu, modely Galaxy S10, Galaxy S10e a Galaxy S10+. K paušálom Áno si ich teraz môžete kúpiť za zvýhodnené ceny.

Samsung Galaxy S10+

Najdrahší a najvybavenejší model, Samsung Galaxy S10+ si môžu zákazníci zakúpiť už za 79 eur, pričom následné mesačné splátky budú vo výške 16 eur. Pôvodná prvá platba bola 99 eur. Tieto ceny platia pre paušál Áno XXL.

Samsung Galaxy S10

Telekom si pripravil zľavu aj pre základný model Samsung Galaxy S10. Teraz ho kúpite za 29 eur a následne platíte mesačne 14 eur. Pôvodná prvá platba bola 49 eur. Tieto ceny platia pre paušál Áno XXL.

Samsung Galaxy S10e

Najmenší, no nie menej vybavený, ale zároveň najlacnejší model je tiež aktuálne v zľave. Ak sa rozhodnete pre paušál Áno XL, získate ho už za 79 eur a následné mesačné splátky budú vo výške 13 eur. Pri prvej platbe tak ušetríte 20 eur.

Detailnejšie informácie a kompletnú ponuku nájdete tu.

24.5.2019
Zdroj: telekom

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+