MojAndroid

Telegram sa stal obľúbenou službou pre četovanie aj vďaka svojmu pokročilému zabezpečeniu a akejsi anonymite pre účastníkov četu. Teraz tvorcovia tejto aplikácie potichu pridávajú ďalšiu funkciu, vďaka ktorej bude možné správy “Označiť ako prečítané” aj priamo z notifikačnej lišty.

Náš tip
ZHRNUTIE TÝŽDŇA: Android aplikácie (30/2018)
Náš tip
Telegram oficiálne uviedol rýchlejší Telegram X pre Android

Telegram | “Označiť ako prečítané”

Len nedávno sme vám priniesli informáciu o službe Telegram Passport, ktorá by mohla zoskupovať vaše doklady v elektronickej podobe na bezpečnom mieste. Táto funkcia by sa mala dostať do aplikácie práve vo verzii 4.9, ktorá je teraz dostupná už aj v Obchode Play. V rámci novej aktualizácie navyše pre používateľov pribudne aj nové tlačidlo. Jeho funkciou bude, už ako názov napovedá, označenie vybraných správ ako prečítané.

Súčasťou novej aktualizácie by mala byť aj služba Telegram Passport.
Náš tip
Telegram Passport by rád nahradil váš občiansky preukaz v online svete
Náš tip
Telegram: Jeho zakladateľ bojuje s ruskou vládou založením „Digitálneho odboja“

Ak chcete novú funkciu využívať, je potrebné aktualizovať si aplikáciu Telegram na najnovšiu verziu 4.9 v Obchode Play. Používate často funkciu “Označiť ako prečítané” či už v mailovej alebo četovej komunikácii? Chýbalo by vám toto tlačidlo, ak by ste ho v niektorých službách nemali? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Tlačidlo “Označiť ako prečítané” pribudne aj v notifikačnej lište.
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+