MojAndroid

Tatra banka aktualizovala mobilnú aplikáciu pre operačný systém Android, ktorá prináša niekoľko dôležitých a užitočných vylepšení. Okrem zmien súvisiacich s prechodom na platobné štandardy SEPA prináša tiež detailný prehľad o úveroch a rozšírené možnosti rýchlej úhrady splátky kreditnej karty.

Tatra banka ANDROID APLIKACIE Tatra banka ANDROID APLIKACIE Tatra banka ANDROID APLIKACIE

Súčasťou aktualizácie je užitočný prehľad úverov, ktoré klienti momentálne využívajú. Klienti tak môžu prostredníctvom aplikácie detailne sledovať informácie o Bezúčelovom úvere Classic, Hypotéke a Americkej hypotéke, ktoré zahŕňajú výšku úveru, výšku mesačnej splátky a úrokovej sadzby, dátum poslednej a nasledujúcej splátky, počet zostávajúcich splátok a aktuálnu zostatkovú sumu úveru. Klienti, ktorí nemajú úver alebo kreditnú kartu, ale radi by o týchto produktoch získali viac informácií, môžu prostredníctvom aplikácie zanechať na seba kontakt. Následne ich bude kontaktovať služba DIALOG Live, ktorá im pomôže na základe ich individuálnych preferencií nájsť najvhodnejšie riešenie.

Aplikácia Tatra banka, rovnako ako ostatné distribučné kanály Tatra banky, úspešne prešla na platobné štandardy SEPA. Klienti tak môžu odteraz zadávať platby cez svoje mobilné zariadenia aj do všetkých SEPA krajín. Zmena tiež predstavuje rozšírenie platobného príkazu o IBAN a referenciu platiteľa a úpravu zobrazenia pohybov. Pre jednoduchšiu orientáciu bola v rámci IBAN poľa graficky zvýraznená časť BBAN, t. j. kód banky a pôvodné číslo účtu (napr. SK19110000000002617374618).

Náš tip
Prehľad Android aplikácií slovenských bánk [Android Magazín]

Klienti s novou verziou aplikácie môžu uhrádzať splátky za svoju kreditnú kartu rovnako rýchlo a jednoducho ako sú zvyknutí v Internet bankingu. Odteraz majú v aplikácii k dispozícii všetky najčastejšie využívané spôsoby úhrady splátky: minimálna splátka, 95 % z celkovej dlžnej sumy, celková dlžná suma alebo splátka v inej výške. Po zvolení jednej z možností sa zobrazí predvyplnený platobný príkaz, ktorý stačí už iba schváliť. Splátka kreditnej karty je v okamihu uhradená.

Aplikácia je už dostupná pre Android a čoskoro aj pre iOS a BlackBerry 10. V prípade, že ju ešte nemáte nainštalovanú, môžete tak urobiť prostredníctvom nášho widgetu nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

14.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+