MojAndroid

Leto je už v plnom prúde a mnohí vyhľadávame miesta, kde by mohli stráviť krásne, horúce dni a schladiť sa vo vode. Aplikácia Swimplaces vám šikovnými spôsobmi ukáže miesta pri vode vo vašom blízkom aj vzdialenejšom okolí. Stačí si nastaviť svoje požiadavky a aplikácia vám ukáže miesta, ktoré by ste si mohli obľúbiť, či už ide o aquaparky, plavárne, štrkoviská či iné prírodné vodné plochy.

Swimplaces si mnohí ihneď zamilujú

Swimplaces je šikovným nástrojom na vyhľadávanie, vytváranie a recenzovanie miest, vhodných na kúpanie sa vo vode. Nepatria tu iba oficiálne kúpaliská a rozličné moderné aquaparky, ale aj prírodné jazerá a nádrže, v ktorých je povolené plávať.

Po otvorení aplikácie sa vám naskytne pohľad na mapu, na ktorej uvidíte rozličnými farbami a ikonkami typy miest, v ktorých je možné sa kúpať. Po kliknutí na tieto ukazovatele zistíte ďalšie informácie o lokalite a pozrieť si môžete aj fotografie a recenzie od používateľov.

Obsah vo Swimplaces je čisto tvorený komunitou, respektíve používateľmi aplikácie. Miesta, fotografie, informácie a recenzie sú pridávané rovnakými ľuďmi, ktorí sa chcú ísť niekde schladiť alebo relaxovať. Spomínanú mapu s vašou aktuálnou polohou a umiestneniami okolitých kúpalísk môžete prepnúť aj do iných pohľadov, ako terénneho či satelitného.

V sekcii “Places” nájdete miesta na kúpanie, rozdelené v závislosti od vzdialenosti v počte kilometrov, respektíve podľa hodnotení v recenziách používateľov. Sekcia “Activity” poslúži ako forma zábavy a komunikácie s ostatnými ľuďmi v aplikácii. Nájdete tu novinky, ktoré ľudia do mapy pridávajú, nové hodnotenia či fotografie jednotlivých kúpalísk. Môžete s nimi aj interagovať prostredníctvom lajkov, komentárov a zdieľaní.

Ak sa už rozhodnete niekam ísť, je dobré vedieť, kde nájdete nejaké nové, doposiaľ vami možno nepoznané miesto s vodou. Odfiltrovať si môžete kategórie, ako prírodné jazerá, bazény, plavárne, vodné toky a rieky, termálne kúpele, more a ďalšie. Doladiť je možné aj ďalšie atribúty v podobe dostupnosti občerstvenia, možnosti potápania, nudapláží a tak ďalej ako môžete vidieť na priložených snímkach obrazoviek.

Swimplaces
Swimplaces
Developer: Mapotic
Price: Free
 • Swimplaces Screenshot
 • Swimplaces Screenshot
 • Swimplaces Screenshot
 • Swimplaces Screenshot
 • Swimplaces Screenshot
 • Swimplaces Screenshot
 • Swimplaces Screenshot
 • Swimplaces Screenshot
 • Swimplaces Screenshot
 • Swimplaces Screenshot
 • Swimplaces Screenshot
 • Swimplaces Screenshot
 • Swimplaces Screenshot

Zoradiť je možné kúpaliska aj podľa výšky vstupného, pokiaľ teda je nejaké vôbec stanovené. Majiteľov áut potešia aj informácie ohľadom parkovania. Z nášho pohľadu ide o drobnú sociálnu sieť, ktorá vás už len jej používaním osvieži a zvýši chuť ísť sa niekam kúpať. Je predsa leto, tak prečo ju hneď teraz nevyužiť? Aplikácia Swimplaces je dostupná na stiahnutie zadarmo v Obchode Play.

6.7.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+