MojAndroid

Známa aplikácia SwiftKey prichádza s novou aktualizáciou. Populárnu klávesnicu odkúpila spoločnosť Microsoft ešte v roku 2016. Teraz má v Obchode Play viac ako 100 miliónov stiahnutí. V rámci aktualizácie na verziu 7.0 prichádza hneď viacero vylepšení v rámci prostredia aplikácie.

Náš tip
Nový SwiftKey – rýchlejšie kopírovanie a nové jazyky

SwiftKey 7.0

Jednou z hlavných noviniek je aj nový panel s nástrojmi. Ten prináša rýchly a efektívny prístup k hlavným funkciám či prispôsobeniam aplikácie. Poslúži na to tlačidlo “+” v ľavej časti lišty určenej pre predikciu textu. K dispozícii je tiež používanie alebo vytváranie nových samolepiek priamo v rámci aplikácie SwiftKey. Aktualizácia prináša takisto podporu až 18 nových jazykov. Zoznam pridaných jazykov si môžete prečítať na nasledujúcom odkaze.

Náš tip
SwiftKey Beta prináša foto pozadia pod vašu mobilnú klávesnicu

Aplikáciu SwiftKey si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play. Používate alternatívne klávesnice? Aké sú vaše skúsenosti s klávesnicou SwiftKey? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
14.3.2018
Zdroj: phonearena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+