MojAndroid

Nie každý je spokojný s klávesnicou, ktorú mu výrobca do jeho Android telefónu predinštaloval. Našťastie je možnosť siahnuť po vhodnej alternatíve z obchodu Play. SwiftKey je jednou z tých najznámejších, najstarších a najsťahovanejších. S novou aktualizáciou si chce svoje miesto poistiť.

Náš tip
Nový SwiftKey – foto témy a spolupráca s National Geographic

Alternatívna klávesnica Swiftkey je tu už od roku 2010 a neustále zlepšuje svoje možnosti pravidelnými aktualizáciami. Minulá aktualizácia priniesla možnosť nastaviť si pozadie klávesnice a dokonca vďaka spolupráci s National Geographic aj pár exkluzívnych pozadí. Najnovšia aktualizácia znovu zjednodušuje pár vecí a pridáva nové chýbajúce jazyky.

Najväčšou novinkou je funkcia Quick Paste. V podstate sa jedná o vylepšenie klasického kopírovania textu (Copy/Paste). Keď teraz hocikde v systéme či už v maili, messengeri alebo v internetovom prehliadači označíte text, ktorý chcete skopírovať, hneď po kliknutí na textové pole v druhej aplikácii vám ho SwiftKey zobrazí v návrhoch prediktívneho textu. Nových jazykov bolo pridaných celkovo 7 – Chamorro, Ju|’hoan, Lisu, Palauanština, Piedmontese, Sardinština a Skotština. Taktiež dostali nové rozhranie Naratgul a VEGA čo je vlastne usporiadanie kórejských slov. Najnovšiu verziu SwiftKey si môžete zdarma stiahnuť v Google Play.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidCommunity

13.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+