MojAndroid

Populárna klávesnica SwiftKey prináša v rámci svojej beta verzie novú aktualizáciu. Súčasťou tejto aktualizácie sú aj dizajnové zmeny. Vašu mobilnú klávesnicu si teraz budete môcť prispôsobiť aj vlastnou fotografiou, ktorá bude umiestnená pod klávesnicou ako foto pozadie.

Náš tip
SwiftKey Beta prináša vyhľadávanie GIF a podporu 7 nových jazykov
Náš tip
Swiftkey v aktualizácii prináša nové zvuky klávesnice

SwiftKey Beta

Používanie novej funkcie je vskutku jednoduché. Stačí nahrať ľubovoľný obrázok z galérie alebo z aplikácie Fotky Google, vybrať možnú priehľadnosť a pozadie novej klávesnice je pripravené. Môžete si tiež zvoliť či chcete vidieť obrysy samotných kláves alebo nie.

Náš tip
Tento Xposed modul posúva SwiftKey klávesnicu na úplne novú úroveň | ROOT

Pochopiteľne, nejde o prevratnú novú funkciu a v rámci iných alternatívnych klávesníc ste už podobnú funkciu mali možnosť vyskúšať. Ide však o príjemnú zmenu, ktorú používatelia klávesnice SwiftKey rozhodne uvítajú. Nová aktualizácia prináša tiež opravu chýb a podporu vybraných nových jazykov. SwiftKey Beta si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: andoridauthority

1.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+