MojAndroid

Po nedávnom oznámení o otvorení pobočiek operátorov O2 a Telekom sa teraz pridáva ďalší. SWAN centrá ale nebudú otvorené v rámci štandardných otváracích hodín. Pôjde len o 3 hodiny denne. Operátor to uviedol vo svojej tlačovej správe.

Na pobočkách SWANu bude možné vybaviť aj služby 4ky. Na pobočkách Slovenskej pošty je predaj niektorých služieb 4ky pozastavený.

„Ide o  reakciu na viaceré požiadavky našich zákazníkov, ktorých ale naďalej žiadame, aby pred osobnou návštevou uprednostnili telefonický alebo mailový kontakt. V SWAN Centrách si zákazníci môžu kúpiť aj služby mobilného operátora 4ka,“

Ján Mrva, obchodný riaditeľ SWANu pre rezidenčný segment

Dnes v 5 mestách, zajtra sa pridajú ďalšie

Už dnes sú otvorené pobočky v piatich mestách – Bratislave, Trnave, Dunajskej Strede, Nitre a vo Zvolene. Zajtra sa pridajú pobočky v Púchove, Trenčíne a Dubnici nad Váhom. Otváracie hodiny všetkých pobočiek budú od 10:00 do 13:00.

Zákazníci, ktorí sa rozhodnú pobočku navštíviť, musia dodržiavať prísne bezpečnostné opatrenia. Tí, ktorí nebudú mať na tvári ochranu, do vnútra nesmú. Vstup je tiež možný len po jednom. SWAN žiada zákazníkov, aby dali prednosť seniorom. Ako všetci vieme, práve táto skupina je najzraniteľnejšia.

Naši operátori sú v týchto časoch štedrí. Ponúkajú dáta zadarmo, rôzne TV kanály zadarmo či volania alebo SMS. Benefity jednotlivých operátorov sme zhrnuli v článku Koronavírus: Operátori ponúkajú TV balíčky a viac dát zadarmo.

Náš tip
Telekom a O2 otvárajú predajne, fungovať budú v skrátenom režime

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+