MojAndroid

Dôvodom tohto kroku su prevládajúce obavy z koronavírusu. Slovenská pošta chce týmto krokom chrániť zdravie svojich zamestnancov a zákazníkov.  Operátor 4ka o tom informoval na svojom Facebooku.

Služby 4ky v týchto dňoch na poštách nekúpite, no dobitie kreditu, reklamácie či výmeny SIM kariet na poštách budú možné aj naďalej. 4ka ďalej zákazníkov žiada, aby využili možnosti dobitia kreditu prostredníctvom Mojej zóny, ktorú je možné nájsť na webe operátora.

Skvelou voľbou je aj využitie aplikácie Moja 4ka, ktorá je dostupná pre operačné systéme Android aj iOS. V nej si môžu zákazníci zakúpiť nové služby, pozrieť aktuálny stav kreditu, minutých SMS či dát a podobne.

Moja 4ka
Moja 4ka
Developer: Unknown
Price: Free

Testu aplikácie Moja 4ka sme sa na našom webe už venovali. Všetky dôležité informácie, ako aj schopnosti a možnosti aplikácie, nájdete v článku Moja 4ka: Aplikácia, s ktorou urobíte takmer všetko | Test.

Nevystavujte sa zbytočnému riziku a ak to nie je vyslovene nudné, zostaňte doma. Pre objednanie akejkoľvek služby 4ky je možné využiť aj e-shop na webe 4ka. SIM kartu kuriér doručí bezplatne až k zákazníkom.

Náš tip
Aplikácia ZOSTAŇ ZDRAVÝ odhalí nakazených koronavírusom v okolí

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+