MojAndroid

Od 1. júla 2017 spoločnosť SWAN zvyšuje týždenný limit prenosu dát pri službe  zo 75 GB až na 150 GB. Služba TO.doma poskytuje neobmedzený internet aj po prečerpaní dát. V prípade prenesenia 150 GB dát za menej ako týždeň sa internet nezastaví. Zákazník môže aj naďalej využívať dátovo neobmedzené pripojenie na internet rýchlosťou 1/1 Mbit/s do začiatku ďalšieho týždňa. Následne sa rýchlosť opäť vráti na zakúpenú úroveň.

Náš tip
SWAN rozširuje službu TO.doma do takmer 50 nových lokalít

„Našim zákazníkom ideme naďalej v ústrety a v službe TO.doma im dávame ešte viac dát, ktoré môžu presurfovať na internete, napríklad sledovaním online videí na YouTube, trebárs aj v Ultra HD rozlíšení, bez akýchkoľvek rýchlostných obmedzení.“ – vysvetľuje Jozef Lasz, riaditeľ pre stratégiu a rozvoj spoločnosti SWAN

 

Pomerne veľkou výhodou je aj fakt, že služba nevyžaduje káblové internetové pripojenie a tak ju dokážu využívať aj ľudia zo širšieho spektra oblastí Slovenska. Operátor SWAN približne pred mesiacom rozšíril pokrytie služby pevného LTE internetu TO.doma. Služba je dnes dostupná pre viac ako 300 miest a obcí na Slovensku. Dostupnosť služby na konkrétnej adrese si môžu zákazníci overiť vo všetkých SWAN CENTRÁCH alebo zavolaním na linku zákazníckej starostlivosti.

Zdroj: tlačová správa

1.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+