MojAndroid

Ďalšie tisícky domácností si môžu vďaka SWANu užívať výhody vysokorýchlostného internetu, ktorý prináša najmodernejšia LTE technológia. Telekomunikačný operátor ponúka pevný internet TO.doma už aj v ďalších 47 mestách a obciach. Službu majú od teraz k dispozícii napríklad aj obyvatelia Dobšinej, Giraltoviec, Krompách, Novák, Sládkovičova, Smižian alebo Tisovca.

„Službu TO.doma neustále rozširujeme do ďalších miest, ale nezabúdame ani na menšie obce. Náš pevný LTE internet je ideálnym riešením práve pre obyvateľov rodinných domov, pretože sa šíri vzduchom, a tak nie je potrebná zložitá kabeláž či rozkopávky pozemku. Pritom ponúka stabilne vysoké prenosové rýchlosti,“ uviedol riaditeľ pre stratégiu SWAN, a. s., Jozef Lasz.

TO.doma ocenia aj obyvatelia tých lokalít, kde boli doteraz odkázaní na internetové služby cez DSL, Wifi alebo WiMax providerov. Veľkou výhodou tejto služby je, že sa šíri vzduchom a je dostupná aj v miestach, kde zákazníci nemôžu využívať internetové pripojenie pomocou optických káblov.

SWAN najnovšie pokryl službou TO.doma tieto mestá a obce:

Bernolákovo, Jarovnice, Mojmírovce, Svit, Bošany, Kaluža, Nitrianske Pravno, Šurany, Častá, Kendice, Nižná, Tisovec, Čečejovce, Komjatice, Nováky, Tomášov, Čierna nad Tisou, Košické Oľšany, Podolínec, Trstená, Dobšiná, Kováčová, Rybany, Turany, Dvory nad Žitavou, Kráľovský Chlmec, Sady nad Torysou, Turňa nad Bodvou, Fintice, Krompachy, Sečovce, Veľké Leváre, Gajary, Lieskovec, Sládkovičovo, Veľké Zálužie, Giraltovce, Lipany, Slovenská Ľupča, Zemianske Kostoľany, Hliník nad Hronom, Ľubica, Smižany, Zvolenská Slatina, Chynorany, Malý Šariš, Strážske.

29.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+