MojAndroid

Zákazníci v Dunajskej strede ako prví na Slovensku nájdu kompletnú ponuku operátorov 4ka a SWAN pod jednou strechou. Práve dnes, 17. mája, bola otvorená prvá predajňa s názvom SWAN CENTRUM.

Obyvatelia Dunajskej Stredy si mohli služby 4ky doteraz zakúpiť na pobočkách Slovenskej pošty, prípadne u niektorého zo zmluvných partnerov. Vytvorením spoločného konceptu SWAN CENTRA sa služby stali dostupnejšími pre väčšiu skupinu obyvateľov okresu. Zákazníci oddnes vybavia na jednom mieste všetky služby oboch spoločností, od ich zriadenia, zrušenia, až po kúpu mobilného telefónu či príslušenstva.

swan centrum
SWAN CENTRUM – otvorenie | Foto: Redakcia

Veľmi nás teší, že obyvateľom Dunajskej Stredy môžeme oznámiť, že práve v ich meste vznikol úplne nový koncept spoločnej predajne SWAN CENTRUM”

Ján Mrva, obchodný riaditeľ SWAN Mobile

SWAN CENTRUM v ZOC Max

Koncept novej predajne bol navrhnutý tak, aby bol nadčasový a dal tak vizuálny základ pre ostatné predajne, ktoré budú v budúcnosti pribúdať. SWAN CENTRUM sa nachádza na prízemí ZOC Max na Galantskej ceste.

 

Spoločná ponuka oboch operátorov zahŕňa internet do rýchlosti až 300 Mbit/s, káblovú a DVBc TV či multiplatformovú IPT SWAN GO. V lokalitách, kde nie je dostupné optické internetové pripojenie, ponúka SWAN internet šírený vzduchom pod názvom LTE s rýchlosťou 70 Mbit/s. Okrem toho zákazníkov samozrejme čaká aj kompletná ponuka operátora 4ka.

SWAN a 4ka ponúkajú široké portfólio služieb či produktov, ktoré sme sa snažili čo najlepšie predstaviť návštevníkom. Noví, aj naši verní, zákazníci si u nás môžu vyskúšať všetky naše služby ešte pred ich samotnou kúpou a presvedčiť sa o ich kvalitách,“ zhodnotil Ján Mrva.

Zľavy a akcie

Každý zákazník, ktorý sa rozhodne navštíviť novootvorené SWAN CENTRUM, si pri vstupe bude môcť zasúťažiť s kolesom šťastia a vyhrať nejakú z atraktívnych cien. Zákazníkov čakajú aj špeciálne otváracie zľavy a akcie, ktoré potrvajú do 23. mája.

swan centrum
Koleso šťastia | Foto: Redakcia
Náš tip
4ka vs. Radosť: Porovnanie neobmedzených ponúk, ktorá sa oplatí viac?
Náš tip
Orange vs Telekom. Kto má lepší dátový paušál za 20 eur?
17.5.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+