MojAndroid

Portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou NOKIA a distribútorom Agora plus a.s. prinášajú súťaž o 10x Nokia X – prvý Android smartfón od Nokie. Pravidlá sú jednoduché. Do súťaže sa môžete zapojiť kliknutím na tlačidlo nižšie alebo na stránke www.mojandroid.sk/sutaz-nokia-x/. Zúčastniť sa môžu všetci, ktorí správne odpovedajú na štyri jednoduché otázky o smartfóne Nokia X. Nestačí však len správne odpovedať, je potrebné byť aj rýchly. Do súťaže sa môže totižto zapojiť len prvých 10-tisíc čitateľov a počet miest v súťaži sa stále znižuje. Nečakajte teda a ponáhľajte sa súťažiť. Šanca vyhrať jeden z desiatich Nokia X je vysoká.

Náš tip
RECENZIA | Nokia X – Medzi dvomi mlynskými kameňmi

sutaz nokia x

Ako prebieha súťaž

  • Súťaž začína 14. júla 2014 a prebieha na stránke MojAndroid.sk. Súťaž končí po prihlásení 10-tisíc súťažiacich alebo najneskôr 31. júla 2014 vrátane. To znamená, že najrýchlejších 10-tisíc čitateľov má možnosť zapojiť sa do súťaže o 10 smartfónov Nokia X.
  • Odpovedajte na štyri súťažné otázky, vyplňte svoje meno a email. Len správne odpovede budú zaradené do žrebovania, preto si svoje odpovede odporúčame  skontrolovať na stránke nokia.com/sk-sk/mobilne-telefony/telefon/nokia-x/.
  • V poslednom kroku vám príde potvrdzujúci email, ktorý vám oznámi účasť v súťaži. O súťaži môžete povedať aj svojim známym cez sociálne siete Facebook, Twitter alebo Google+.

MojAndroid.sk na sociálnych sieťach

Sledujte náš web a aktuálne informácie aj na Google+FacebookuTwitteri alebo cez RSS kanál.

Náš tip
Súťaž s ESET Mobile Security: poznáme výhercu TOP smartfónu
Náš tip
Tatra banka VIAMO: Vyhrajte obed za obed [SÚŤAŽ]
14.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+