MojAndroid

Portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou SAMSUNG počas mesiaca apríl priniesli súťaž o exkluzívnu novinku Samsung Galaxy S6. Do súťaže sa mohli zapojiť všetci, ktorí správne odpovedali na štyri jednoduché otázky o smartfóne Samsung Galaxy S6. Do súťaže sa mohlo zapojiť len prvých len prvých 15-tisíc čitateľov. Počas týždňa sme vyžrebovali spoločne so zástupcami spoločnosti Samsung jedného výhercu, ktorým sa stáva Gabriela Mochnáčová. V priatok 17.apríla 2015 sme mu ju odovzdali jej synovi osobne pri príležitosti spustenia predaja tejto novinky na Slovensku.

vyherca-Samsung-GalaxyS6-2

Výherca Samsung Galaxy S6: Gabriela Mochnáčová z Rimavskej Soboty. Výhru si do Bratislavy prišiel prevziať jej syn osobne, odovzdal ju Ivan Kapec zo Samsungu. 

 

Samsung Galaxy S6

Smartfón Samsung GALAXY S6 je vyrobený z kovu a skla, prepája vycibrený dizajn s výkonnými funkciami. Sklenené telo nového smartfónu, ktoré je vyrobené z najtvrdšieho dostupného skla CORNING® Gorilla Glass® 4, bude dostupné v rade farieb s odtieňmi drahokamov. Farebné prevedenia ako biela perla, čierny zafír, zlatá platina, modrý topaz a zelený smaragd zaistia jedinečný vzhľad pri odraze prirodzeného svetla.

SM-G920FZKAORX-403979-0

Tento nadčasový dizajn, ktorý odlišuje GALAXY S6 a S6 edge od ostatných smartfónov, si vyžiadal prvú technológiu spracovania skla svojho druhu a bezkonkurenčnú kontrolu kvality. Prémiovosť oboch zariadení podčiarkuje aj nové odľahčené rozhranie, ktoré výrazne zvyšuje ich použiteľnosť a funkčnosť. Rafinované a plne optimalizované užívateľské rozhranie zjednodušuje aplikácie a ponúka funkcie a nastavenia viac intuitívnym spôsobom.

18.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+