MojAndroid

Portál MôjAndroid.sk si pre vás v spolupráci s Kooperativou pripravil súťaž, v ktorej ste mohli vyhrať smartfón podľa vlastného výberu v hodnote až 500 eur. Jediné, čo bolo potrebné urobiť, bolo správne odpovedať na 3 súťažné otázky.

Mohlo by vás zaujímať:

Ak ste odpovedali na všetky otázky správne, boli ste zaradení do finálneho žrebovania o smartfón podľa vlastného výberu. Odpovede na súťažné otázky bolo možné nájsť v článku KOOPERATIVA v mobile: Riešenie škodových udalostí bez zbytočného stresu, alebo priamo v aplikácii Kooperativa.

Správne odpovede a výherca

1. Koľko krokov stačí na nahlásenie škodovej udalosti cez appku Kooperatíva?

a) 15
b) 12
c) 18

2. Ktoré pokročilé funkcionality využíva aplikácia Kooperatíva pre zjednodušenie používania? (Označte všetky odpovede, ktoré považujete za správne)

a) inteligentné skenovanie dokladov a fotografií pomocou umelej inteligencie
b) automatické zisťovanie a predvyplnenie polohy
c) priebežné ukladanie hlásenia a jednoduchý návrat k jeho dokončeniu

3. Je možné cez appku Kooperatíva sledovať aktuálny stav riešenia poistnej udalosti?

a) áno
b) nie

Do súťaže sa zapojilo celkovo 6 941 súťažiacich, z ktorých správne odpovedalo 5 102. Šťastnou výherkyňou žrebovania sa stáva Eliška Maceková. Gratulujeme! Ak ste nevyhrali, nezúfajte. Na našom webe pravidelne pribúdajú súťaže o hodnotné ceny, preto nás neváhajte sledovať.
12.10.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+