MojAndroid

Portál MôjAndroid.sk si pre vás v spolupráci s Kooperativou pripravil súťaž, v ktorej môžete vyhrať smartfón podľa vlastného výberu v hodnote až 500 eur. Jediné, čo musíte urobiť, je správne odpovedať na tri súťažné otázky. A možno sa šťastie usmeje práve na vás.

Chcem vyhrať smartfón za 500 eur. Ako na to?

Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na tri súťažné otázky a vyplniť svoje údaje vo formulári nižšie. Súťaž trvá do 9.10.2022.

Ak odpoviete na všetky otázky správne, budete zaradení do finálneho žrebovania o smartfón podľa vlastného výberu. Výherca si bude môcť vybrať z piatich modelov, ktoré mu budú oznámené po vyžrebovaní.

Odpovede na súťažné otázky nájdete v článku KOOPERATIVA v mobile: Riešenie škodových udalostí bez zbytočného stresu, alebo priamo v aplikácii Kooperativa.

Pokiaľ sa vám formulár nezobrazuje správne, kliknite na tento odkaz.

Podmienky súťaže

  1. Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou Kooperativa
  2. Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na dve súťažné otázky a vyplniť svoje údaje vo formulári „Súťaž: Vyhrajte s appkou Kooperativa smartfón v hodnote 500 Eur podľa vlastného výberu“
  3. Súťaž začína 26.9.2022 a končí 9.10.2022 o polnoci. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
  4. Výhra pre jedného vyžrebovaného výhercu spomedzi všetkých správne odpovedajúcich súťažiacich je smartfón podľa vlastného výberu v hodnote do 500 €. Vybrať si bude môcť z piatich smartfónov, ktoré mu budú oznámené po vyžrebovaní.
  5. Výherca bude vyžrebovaný po skončení súťaže. Výhercu oznámime na stránke MojAndroid.sk.
  6. Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
  7. Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
  8. Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
  9. Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
  10. Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
29.9.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+