MojAndroid

Vojenská agresia Ruska na Ukrajine so sebou prináša viaceré obete. Straty sú už teraz ohromné a neustále pribúdajú ďalšie. Podľa najnovších informácií portálu Sammobile sa vojna dotkla aj spoločnosti Samsung.

Mohlo by vás zaujímať:

Ruská raketa dopadla len 150 metrov od sídla Samsungu v Kyjeve. Ide o jednu z najväčších kancelárií spoločnosti v Európe, ktorá je zároveň aj aj regionálnym riaditeľstvom. Podľa prvých informácií sa zamestnancom nič nestalo, tlaková vlna z výbuchu rozbila niekoľko okien.

Spoločnosť Samsung túto informáciu potvrdila a pre Sammobile poskytla aj oficiálne vyjadrenie:

“Môžeme potvrdiť, že nikto zo zamestnancov spoločnosti Samsung nebol zranený. V dôsledku výbuchu, ku ktorému došlo vo vzdialenosti 150 metrov, boli poškodené niektoré okná kancelárie.”

Na sociálnej sieti Twitter sa ihneď začalo objavovať množstvo videí, na ktorých je zachytené množstvo dymu v okolí budovy. V rovnakej budove má údajne sídliť aj energetická spoločnosť DTEK a nemecký konzulát.

Náš tip
Program a súťaže: Toto vás čaká na Smart Roadshow 2022 v Košiciach
11.10.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

Nie je možné pridávať komentáre.

+