MojAndroid

Vaša obľúbená Smart Roadshow sa vracia! Po trojročnej prestávke sa uvidíme v Košiciach a prinesieme tie najaktuálnejšie a najzaujímavejšie novinky zo sveta smart technológií. Už 15. októbra 2022 si naživo budete môcť pozrieť a vyskúšať najnovšie smart vychytávky, ktoré sa čoraz viac stávajú súčasťou našich životov.

Smart Roadshow vznikla ako evolúcia pôvodnej Android Roadshow, ktorú portál MojAndroid.sk organizoval, spolu s najväčšími technologickými lídrami a značkami najzvučnejších mien zo sveta Androidu, celých 7 rokov.

Od čias, kedy technologickému svetu kraľovali klasické Android smartfóny sme sa v ostatných rokoch postupne posunuli do úplne iných sfér. Preto pôvodnú Android Roadshow nahradila Smart Roadshow, ktorá do slovenských miest prinášala všetky technológie, ktoré nazývame inteligentnými či chytrými – jednoducho smart. Išlo o najnovšie vychytávky z oblasti domácností, športu, dopravy, zdravia, financií, miest a obcí, no stále aj z oblasti smartfónov.

Vyhrajte Samsung Galaxy Z Flip4

Samsung na Smart Roadshow 2022 v Košiciach ukáže svoje horúce novinky, medzi ktorými nebude chýbať ani nový skladací telefón s ohybným displejom – Samsung Galaxy Z Flip4.

Tento model v sebe kombinuje to najlepšie zo sveta smartfónov, avšak zabalené do kompaktného tela. V zatvorenom stave ho pohodlne strčíte do akéhokoľvek vrecka, po otvorení vás privíta nádherný Dynamic AMOLED 2X displej s uhlopriečkou 6,7” a obnovovacou frekvenciou 120 Hz.

Samsung Galaxy Z Flip4
Samsung Galaxy Z Flip4 | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Samsung Galaxy Z Flip4 sa môže pochváliť zvýšenou odolnosťou voči vode s certifikáciou IPX8, čo žiadna skladacia konkurencia nedokáže. Vo vnútri sa nachádza výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 a batéria s kapacitou 3700 mAh zaručí bezproblémovú celodennú výdrž.

K dispozícii je aj kvalitný duálny fotoaparát. Hlavný snímač je nový, väčší, vďaka čomu dokáže vyprodukovať ešte lepšie fotografie nielen cez deň, ale aj v noci. Samozrejmosťou je aj optická stabilizácia obrazu. Dopĺňa ho 12-megapixelový ultra-širokouhlý fotoaparát s uhlom záberu 123 stupňov.

Samsung Galaxy Z Flip4
Samsung Galaxy Z Flip4 | Zdroj: Miroslav Schwamberg

A vy budete mať možnosť tento skvelý smartfón vyhrať. Ako na to? Stačí prísť na Smart Roadshow 2022 do Košíc a byť prítomný na prezentácii Samsungu. Súťaž o Samsung Galaxy Z Flip4 bude prebiehať práve počas tejto prezentácie. Vašou úlohou bude správne odpovedať na 5 súťažných otázok a nový Samsung Galaxy Z Flip4 môže byť váš!

Najbližšia zastávka – Košice. Registrácia je spustená!

Smart Roadshow po kratšej prestávke nanovo rozbehneme už 15.10.2022 v Košiciach. Vidíme sa v hoteli DoubleTree by Hilton, kde na vás budú čakať najnovšie  najnovšie vychytávky z oblasti technológií. Základné informácie nájdete na oficiálnej stránke podujatia smartroadshow.sk, kde už bola spustená aj registrácia.

Smart Roadshow 2022 vo vašom meste

15. Október | KOŠICE | Hotel DoubleTree by Hilton
19. November | BANSKÁ BYSTRICA | Hotel Dixon

4.10.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+