MojAndroid

Ak nepoznáte film Star Wars, tak máte značné medzery vo filmovom vzdelaní. Ide o zrejme najpopulárnejší sci-fi film, ktorý si nachádza priaznivcov aj dlhé roky po tom, ako bol predstavený. Ak sledujete aktuálnu scénu okolo tohto filmu, tak vám zrejme neunikla informácie, že práva na natočenie ďalšej časti odkúpila spoločnosť Disney, ktorá už niekoľko mesiacov pracuje na 7. časti tohto filmu. Okrem neho sa ale fanúšikovia tejto populárnej sci-fi série môžu tešiť aj na novú Android hru s názvom Star Wars Galactic Defense, ktorá bude už čoskoro dostupná pre Android a iOS zariadenia.

galac-defen-820x420

Hra Star Wars Galactic Defense je tower-defense titul, ktorý hráčom prinesie zaujímavý herný princíp. Za prejdenie jednotlivých kôl budete odmenený bodmi, ktoré môžete vymeniť za trofeje. Jednou z nich je napríklad Darth Maul. Ako to v dnešnej dobe býva bohužiaľ zvykom, aj tu budú zrejme dostupné in-app platby za lepšie zbrane či iné vylepšenia v jednotlivých leveloch. Ak sa na hru tešíte tak ako my, tak sa môžete zaregistrovať a dostanete 10 bonusových bodov a e-mail o tom, že je hra dostupná v niektorom z obchodov s aplikáciami. Na koniec už prikladáme iba video, ktoré zachytáva gameplay z pripravovanej Star Wars hry.

http://www.youtube.com/watch?v=ReXHk8rVH7E

Zdroj: AndroidCommunity

26.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+