MojAndroid

Odkedy Google ukončil podporu služby Hudba Google Play, chýbala inteligentným hodinkám jedna dôležitá funkcia – možnosť počúvať hudbu bez nutnosti mať pri sebe smartfón. Tento problém sa rozhodla vyriešiť spoločnosť Spotify. Zapracovala na svojej aplikácii pre smart hodinky a jej najnovšia verzia okrem iného ponúkne aj možnosť streamovať hudbu priamo cez hodinky. O novinke informoval portál AndroidPolice.

Samsung Galaxy Watch3
Samsung Galaxy Watch3 | Foto: Redakcia

S novou verziou aplikácie už nebudete musieť mať mobil pri sebe stále, keď si cez hodinky budete chcieť pustiť hudbu. Budete ju môcť streamovať priamo Spotify aplikáciu pre Wear OS. Taktiež si konečne budete môcť hudbu a podcasty stiahnuť priamo do hodiniek, aby ste mohli počúvať offline v prípade, že vaše hodinky nepodporujú dátové pripojenie. Nová verzia bude podporovať aj funkciu Spotify Connect, ktorá vám umožní jednoducho vybrať, na ktorom dostupnom zariadení chcete hudbu prehrávať.

Služba Spotify zatiaľ dátum vydania aktualizácie nezverejnila

Zatiaľ sa nevie, kedy presne bude aplikácia aktualizovaná. Dúfame však, že to bude čoskoro – alebo aspoň hneď, ako bude nový Wear OS 3 k dispozícii. Avšak, ak Spotify nepoužívate a preferujete službu YouTube Music, môžete sa tešiť na jej novú aplikáciu pre hodinky, ktorá príde s novým Wear OS.

Náš tip
Nová éra Samsung hodiniek prichádza. Zmenia operačný systém a príde podpora Google Pay?
22.5.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+