MojAndroid

Spotify predstavuje nový portál, ktorý poteší najmä fanúšikov video hier. Spotify Gamers ponúka zaujímavé playlisty, kde nájdete špeciálne vybraté skladby určené pre rôzne druhy video hier. Potešia ale aj špeciálne playlisty so soundtrackmi z populárnych hier. Vďaka tomu sa budete môcť naladiť na svoju obľúbenú hru aj počas cesty v MHD či vo vlaku.

spotify gamers

Nájdete tu originálnu hudbu z hier No Man’s Sky, Minecraft, Portal, ale aj z hry GTA V a mnohých ďalších titulov. Niektoré playlisty sú pomenované aj podľa typu hier, ktoré sa hráči chystajú hrať. Nájdete tu drsnejšie tituly pre hráčov FPS či iných akčných hier, ale aj upokojujúcu hudbu vhodnú pri hraní RPG či iných pokojnejších žánrov.

Aktuálne playlisty vznikli za pomoci zamestnancov spoločnosti, ale aj niektorých členov hráčskej komunity. Postupom času by ale mali pribúdať aj ďalšie zaujímavé playlisty, ako aj originálne soundtracky z ďalších populárnych hier.

Zdroj: Spotify via The Verge

13.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+