MojAndroid

Spotify Duo je nová verzia predplatného pre populárnu streamingovú platformu Spotify. Je určená dvojiciam, ktoré spolu žijú, ale nemajú rodinu s viacerými členmi, s ktorými by mohli zdieľať predplatné Spotify Family. Vyjde ich to výhodnejšie, ako keby mali dva samostatné účty.

Koľko stojí Spotify Duo?

Nový predplatný plán je k dispozícii na skúšku na mesiac a potom vám budú účtovať 7,99 € mesačne. Okrem výhod tradičného plateného účtu (počúvanie hudby bez reklám a prehrávanie offline) sa pre vašu dvojicu vytvorí spoločný playlist, ktorý bude vychádzať z piesní, ktoré vy a váš partner počúvate.

Ak využívate Spotify Family, tak ste s týmto playlistom oboznámený. V predplatnom Spotify Family je playlist vytváraný na základe všetkých členov rodiny. Rodinný účet taktiež umožňuje filtrovať hudbu s nevhodným (explicitným) obsahom. Spotify Family vás vyjde na 8,99 € mesačne (avšak s možnosťou skúšky zadarmo na 1 mesiac, pokiaľ ste v minulosti na svojom účte nevyužívali žiaden platený tarif v skúšobnej lehote).

Pri oboch zdieľaných tarifoch platí, že všetky osoby musia využívať rovnakú adresu. Spotify si to z času na čas overuje a ak odhalí porušenie, predplatné vám zruší na základe porušenia podmienok.

Spotify Duo, Family a bežný tarif
Spotify Duo, Family a bežný tarif

Pri registrácii na tento tarif vám Spotify umožní aj skúšku zadarmo s upozornením, že máte presne mesiac na to, aby ste zrušili účet, inak vám budú peniaze stiahnuté. Spotify Duo registrácia

7.7.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+