MojAndroid

Služba Spotify na streamovanie hudby je momentálne najobľúbenejšou službou svojho druhu nielen na slovenskom trhu. Švédska spoločnosť Spotify AB, ktorá za touto službou stojí, nechce nič ponechať na náhodu, a tak sa snaží jej obľubu podporiť stále novými vylepšeniami. Server AndroidPolice teraz informuje o vydaní samostatnej aplikácie Spotify Kids, ktorá bude určená hlavne malým deťom.

Nutnosť rodinného Premium predplatného

Spotify Kids je momentálne vo fáze beta testovania, ktoré prebieha v rámci Írska. Pokiaľ ho chce niekto svojmu dieťaťu nainštalovať z obchodu Google Play alebo Apple App Store, musí mať rodinné predplatné služby (Family Premium). To je u nás dostupné za cenu 8,99 eur mesačne. Pokiaľ ho máte, stačí sa doň prihlásiť cez nainštalovanú aplikáciu Spotify Kids. Čo tým získa dieťa a čo rodič?

Neškodlivý obsah a detské grafické rozhranie

Spotify Kids poskytne dieťaťu neobmedzený prístup k detskému hudobného obsahu podľa žánrov bez vulgarizmov, násilných alebo sexuálnych výrazov. Dieťa si bude môcť označovať obľúbené pesničky a vytvárať playlisty. Aplikácia má detské pestrofarebné rozhranie a dieťa si dokonca môže vybrať svojho avatara. Rodič má v rámci rodinného účtu pod kontrolou, čo dieťa počúva. Služba navrhuje dieťaťu skladby na základe veku a predošlých počúvaných pesničiek. Kedy ale bude dostupná na slovenskom trhu, nie je zatiaľ známe.

Náš tip
Spotify opäť preveruje rodinné účty, tentoraz žiada prístup k informáciám o polohe
2.11.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+