MojAndroid

Spoločnosť Sony len nedávno predstavila svoje nové vlajkové smartfóny Sony Xperia XZ1 a Sony Xperia XZ1 Compact. Veľkým triumfom bol príchod týchto smartfónov priamo s najnovším systémom vo verzii Android Oreo. Teraz dostáva táto dvojica smartfónov prvú softvérovú aktualizáciu od predstavenia.

Náš tip
Sony Xperia XZ1: Evolučne dospela | RECENZIA
Náš tip
Sony Xperia XZ1 Compact: Konečne plnohodnotné mini? | RECENZIA

Októbrová aktualizácia systému

Aktualizácia, ktorá je aktuálne distribuovaná prostredníctvom OTA prináša októbrovú opravu chýb a tiež bezpečnostnú aktualizáciu zabezpečenia systému Android. Kódové označenie aktualizácie je konkrétne 47.1.A.2.374.

Momentálne nie sú známe žiadne ďalšie informácie o ďalších funkciách tejto aktualizácie. Takisto môže trvať pár dní, kým sa aktualizácia objaví aj na vašom smartfóne zo série XZ1. Ak chcete skontrolovať dostupnosť aktualizácie pre váš Xperia smartfón, môžete tak urobiť manuálne prostredníctvom nastavení vášho smartfónu.

Náš tip
Xperia Touch: Futuristický projektor dotykovej obrazovky realitou, cena vyrazí dych

Dostali ste už októbrovú aktualizáciu zabezpečenia na váš Android smartfón? Akú verziu bezpečnostnej aktualizácie momentálne používate? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: gsmarena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
16.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+