MojAndroid

Do redakcie sme získali na testovanie dve novinky od japonského výrobcu Sony. Ide o zariadenia, ktoré už boli predstavené dávnejšie, no až teraz sa dostali na slovenský trh. Sony Xperia XZ je novou vlajkovou loďou spoločnosti a Xperia X Compact sa má stať najnovším zástupcom z radu “malých smartfónov”.

sony-xperia-xz-4_1

Sony Xperia XZ ponúka top parametre – 5,2″ Full HD displej, Snapdragon 820, 3 GB RAM a 23 Mpix fotoaparát sú základom pre pohodlné fungovanie s veľkou rezervou. Rozmerovo menšia Xperia X Compact je síce určená menej náročným používateľom, no technologickou výbavou sa rozhodne nenechá zahanbiť. Ponúka 4,6″ HD displej, Snapdragon 650 a 3 GB RAM, pričom má rovnaký, až 23 Mpix fotoaparát. Práve naň sa Sony pri prezentácii svojich produktov spoliehalo najviac a tvrdilo, že nový fotoaparát by mal ponúknuť väčšiu kvalitu, ako jeho predchodcovia. Viac informácií o parametroch týchto zariadení nájdete priamo v Android katalógu:

Ako vždy, aj tentokrát chceme, aby ste pri testovaní boli aj vy. V komentároch pod článkom sa nás môžete pýtať na všetko, čo vás ohľadom týchto zariadení zaujíma a my vám odpovieme buď priamo, alebo v pripravovaných recenziách.

Sony Xperia XZ | FOTOGALÉRIA

Sony Xperia X Compact | FOTOGALÉRIA

14.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+