MojAndroid

Smart Roadshow 2019, nový koncept tradičného podujatia Android Roadshow, prichádza po letnej prestávke do ďalšieho mesta na Slovensku. Už túto sobotu 26. októbra budeme v Košiciach, v hoteli DoubleTree by Hilton. Medzi vystavovateľmi nájdete aj spoločnosť Motorola, ktorá tu ukáže svoje novinky zo sveta smartfónov.

Motorola one action a one vision

Motorola one action a vision sú si v mnohých ohľadoch podobné. Spája ich natiahnutý displej s pomerom strán 21:9 či diera v jeho hornej ľavej strane. Hlavným rozdielom je fotoaparát. Motorola one vision obsahuje dvojicu objektívov s hlavným – 48 MP snímačom, model action zase zaujme troma objektívmi. Od konkurencie sa líši špeciálnym ultra-širokouhlým, s ktorým dokážete nahrávať akčné videá.

Motorola one action a Motorola one vision

Motorola one zoom

Najvybavenejším z trojice je model Motorola one zoom. Ponúka pekný AMOLED displej so zabudovaným skenerom odtlačkov prstov, no hlavný dôraz bol kladený na fotoaparát. Vzadu sa totiž nachádza štvorica snímačov. Popri klasickom 48 megapixelovom tu nájdeme snímač hĺbky poľa, ultra-širokouhlý objektív a špecialitu v podobe teleobjektívu s trojnásobný optickým priblížením. Zaujme aj silná 4000 mAh batéria, s ktorou tento model dosahuje veľmi slušnú výdrž.

Smart Roadshow 2019: Inteligentné technológie aj v Košiciach!

Smart Roadshow 2019 pokračuje už úto sobotu 26. októbra budeme v Košiciach, v hoteli DoubleTree by Hilton. Okrem spoločnosti Motorola, ktorá si pripravila pre vás svoje novinky, sa tu na vás teší celá naša redakcia vrátane partnerov, ktorí sem prinášajú množstvo zaujímavých technológií a všetky si ich budete môcť vyskúšať o niekoľko dní. Tešíme sa na vás! :-)

22.10.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+