MojAndroid

Po dlhšej dobe sme tu opäť s MôjAndroid Podcastom. Ten vznikol ešte v roku 2016, no už viac ako dva roky sme sa nového dielu tohto podcastu nedočkali. Teraz sa to však mení, pričom v aktuálnom dieli sme sa v trojici pozhovárali o smartfóne Motorola one zoom.

MôjAndroid Podcasty si môžete vypočuť na viacerých streamovacích službách vrátane SpotifySpreaker, Google Podcasty a Apple Podcasty. Nové diely budú pribúdať pravidelne vždy v nedeľu, pričom dva dni predtým, v piatok, bude prebiehať nahrávanie. V jednotlivých dieloch sa budú preberané témy striedať a aj vy budete mať možnosť rozhodnúť o tom, čomu sa budeme venovať.

Páči sa vám tento podcast?

Loading ... Loading ...
13.10.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Libor

  Tak na Google podcast nenájde nič.

  • Miro

   Na Spotify to uz je tiez, na ostatnych sluzbach to bude az po spracovani :)

   • Libor

    OK ďakujem za info.👍

    • Michal Chabada

     Naše podcasty sú dostupné v službách Google Podcasty aj Apple Podcasty :)

 • Patrislaw

  Nenašiel som na google podcasts

  • Patrik Tarics (redaktor)

   Google Podcasts, Deezer a aj Apple Podcasts momentálne podcast spracovávajú. Akonáhle bude spracovanie dokončené, tak doplníme odkazy :)

 • Chao

  Dúfam, že s tým budete pokračovať na pravidelnej báze. Palec hore.

  • Michal Chabada

   áno, plánujeme v podcastoch pokracovat. Vcera sme natocili dalsie dve casti :)

 • Martin

  ešte by som pridal zaujímavosť ako je fakt že displej zle reaguje na dotyk počas nabíjania, možno to bude i kvôli ochrannému sklu. Ďalej by som rád zrušil otravné rozsviecovanie displeja i po drgnutí do neho. Ono to ide vypnúť ale len spolu aj s moto obrazovkou. Treba brat do úvahy OLED displej a neustále zobrazovanie času po miernom drgnutí do mobilu môže časom spôsobiť vypálenie pixelov. Rád by som si to prispôsobil. Alebo funkciu zobudenia dvojitým poklepaním prístroja by som presunul do moto akcií, nech ju môžem používať nezávisle od toho či mám zapnutú moto obrazovku. Moto akcie a moto obrazovku by som určite vylepšil.

+