MojAndroid

Po letnej prestávke pokračujeme ďalej. Štvrtá tohtoročná Smart Roadshow sa bude konať už 28. septembra v Banskej Bystrici. Okrem množstva zaujímavých prednášok a stánkov partnerov tu na vás čakajú aj skvelé vecné ceny!

Čo je Smart Roadshow 2019?

Tak ako tomu bolo v BratislavePrešove a Žiline, Smart Roadshow prinesie aj do vášho mesta všetky technológie, ktoré nazývame inteligentnými či chytrými – jednoducho smart. Môžete sa tešiť na najnovšie vychytávky z oblasti smart domácnostísmart športusmart dopravy a elektromobilitysmart zdraviasmart financiísmart miest a obcí a, samozrejme, z oblasti smartfónov.

motorola one action fotoaparat

Vyhrajte smartfón Motorola one action, Honor Band 5, Galaxy Fit e alebo powerbanku

Okrem toho všetkého na vás čakajú hodnotné vecné ceny. Vyhrať môžete smartfón Motorola one action, ktorý nás počas testovania zaujal pekným natiahnutým displejom, širokouhlou kamerou, slušnou výdržou a čistým Androidom.

Dvaja z vás si domov odnesú nové fitnes náramky Samsung Galaxy Fit e alebo horúcu novinku, Honor Band 5. Keďže výdrž aktuálnych smartfónov je čoraz kratšia, vhod môže prísť aj výhra v podobe powerbanky.

Ako môžete vyhrať?

Je to veľmi jednoduché – stačí, keď sa zaregistrujete na akciu na stránke smartroadshow.sk alebo prostredníctvom tlačidla v tomto článku, potvrdíte svoju registráciu a počkáte, kým vám bude doručený špeciálny QR kód. Ten ukážete pri príchode na akciu a automaticky budete zaradení do žrebovania. Výhercov vecných cien oznámime na konci akcie, no aby ste hru aj mohli vyhrať, musíte byť v tom čase fyzicky prítomní.

Na Smart Roadshow môžete vidieť elektromobily, smartfóny a oveľa viac

Na Smart Roadshow v Banskej Bystrici budete môcť naživo vidieť elektromobily Nissan LEAF, BMW i3 či Fiat 500. Tešia sa na vás aj elektrické dodávky a tiež Michaela Tlapová, ktorá odprezentuje projekt Eventland.

Novinky vo svojom portfóliu odprezentuje aj Motorola a naživo môžete tiež vidieť horúcu novinku so 5 fotoaparátmi – Motorolu one zoom.

Motorola one zoom fotoaparát

 

Uvidíte tiež smart systém Homey, ktorý je možné kompletne ovládať smartfónom. ide o jedinečnú riadiacu jednotku, pomocou ktorej si sami nastavíte vlastný Smart Home za pár hodín. Chýbať nebudú ani produkty Fibaro či Nanoleaf. HomeSystem, ktorý vám o systéme Homey porozpráva, tiež zabezpečí výhru v podobe smart buttonu Flic.

Už túto sobotu!

Príďte aj vy do hotela Dixon v Banskej Bystrici a odneste si domov nový smartfón alebo smart náramok. Okrem možnosti vyhrať hodnotné vecné ceny tu uvidíte množstvo technologických noviniek a elektromobilov, o ktorých sa budete môcť dozvedieť všetko dôležité. Tešíme sa na vás :-)

24.9.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+