MojAndroid

Minulý víkend bolo v našom meste poriadne horúco. Špeciálne to však vrelo v hoteli Carlton, kde sme sa stretli so stovkami priaznivcov smart technológií. Tí zavítali na tretiu zastávku našej Smart Roadshow, ktorej sa zúčastnilo aj množstvo technologických spoločností.

Ďalšia zastávka bude v Banskej Bystrici

Nebolo to však len o nich, ale aj o zábave. Návštevníci si totiž mohli zahrať laser game, ktorý do hotela priniesla spoločnosť Warlords. Úspech malo aj HTC Vive, na ktorom ste si mohli vyskúšať rôzne hry z prostredia virtuálnej reality. Medzi podnetnými prezentáciami sme si zahrali PUBG Mobile, pričom víťaž si so sebou odniesol hneď dve powerbanky. V hoteli, ako aj pred ním, parkovali rôzne elektrické autá. Nechýbal medzi nimi Nissan Leaf, Tesla Model 3, BMW i3 či Hyundai Ioniq. Návštevníci obdivovali aj elektrické dodávky Cenntro či smartfóny od spoločnosti Huawei. Na zatiaľ poslednej zastávke Smart Roadshow sa však toho zomlelo omnoho viac, pričom v závere nechýbalo žrebovanie o hodnotné ceny.

27.6.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Andrej Kubiš

  Tejto roadshow som sa zúčastnil a môžem skonštatovať, že to bolo sklamanie. Minimálne v porovnaní s predchádzajúcimi roadshow. Teraz som sa cítil, ako na prednáške v škole. Prednášajúci si pen prišli odrapotať, čo mali. Interakcia s publikom bola minimálna. Dosť nezáživné. Taktiež, čo sa týka stánkov, nebolo tam toho moc. Veľa vecí tam chýbalo. Ale aby som len nehovoril, čo bolo zlé, tak sa mi tam páčilo to HTC Vive, Laser game a záverečné losovanie výhier. Tam bola zábava, keďže aj moderátori tam navodili lepšiu atmosféru

  • Miro

   Ďakujeme za feedback. Čo konkrétne chýbalo? Prijmeme každý nápad na zlepšenie :)

   • Andrej Kubiš

    Podľa mňa by na dobrej smart roadshow nemali chýbať top výdobytky 21. Storočia. Napríklad teraz dosť trendujú elektrické kolobežky, zo smartfónov by som tam hodil tých veľkých hráčov, ako Samsung, LG, Lenovo, HTC, možno Xiaomi. Stánok Creative ma vždy zaujímal, tam som sa ako audiofil vždy veľmi rád zastavil. Raz boli na Android roadshow aj Hololens. Toto by bola úžasná roadshow podľa mojich predstáv. Niečo, pre bežných ľudí. Pretože napríklad také Smartcity je určite zaujímavá téma, no byť na takejto prednáške je užitočné len pre investorov a podobne. Mne, ako bežnému človekovi to dalo maximálne informácie, že áno, aj niečo takéto máme

+