MojAndroid

Minulý víkend bolo v našom meste poriadne horúco. Špeciálne to však vrelo v hoteli Carlton, kde sme sa stretli so stovkami priaznivcov smart technológií. Tí zavítali na tretiu zastávku našej Smart Roadshow, ktorej sa zúčastnilo aj množstvo technologických spoločností.

Ďalšia zastávka bude v Banskej Bystrici

Nebolo to však len o nich, ale aj o zábave. Návštevníci si totiž mohli zahrať laser game, ktorý do hotela priniesla spoločnosť Warlords. Úspech malo aj HTC Vive, na ktorom ste si mohli vyskúšať rôzne hry z prostredia virtuálnej reality. Medzi podnetnými prezentáciami sme si zahrali PUBG Mobile, pričom víťaž si so sebou odniesol hneď dve powerbanky. V hoteli, ako aj pred ním, parkovali rôzne elektrické autá. Nechýbal medzi nimi Nissan Leaf, Tesla Model 3, BMW i3 či Hyundai Ioniq. Návštevníci obdivovali aj elektrické dodávky Cenntro či smartfóny od spoločnosti Huawei. Na zatiaľ poslednej zastávke Smart Roadshow sa však toho zomlelo omnoho viac, pričom v závere nechýbalo žrebovanie o hodnotné ceny.

27.6.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+